fbpx

eBook zdarma

Každý den můžeš měnit svůj život

 
I malé kroky každý den jsou důležité a mohou ti přinést spokojený a šťastný život.
 

Tento eBook jsem vytvořila proto, aby jsi se mohl sám ve svém životě posouvat, měnit svůj život, svůj pohled na život. Není to nic těžkého, jen začít.

"Tajemství mé velké životní změny"

5 důležitých esencí pro tvůj růst v této uspěchané době

eBook ZDARMA

eBook-zdarma


Co na můj eBook říkají ostatní

Keď som čítala tento eBook, bolo zrejmé, že zo srdca poskytovala všetky tie intenzívne informácie, kde sa delí o svoje vlastné skúsenosti a dary. Je napísaných niekoľko praktických a ľahkých metód, ktoré si človek možno neuvedomuje, aké sú dôležité v našom živote.
Kristýnin eBook jsem zhltla jedním dechem. Je úžasně inspirující. Kristýna v něm sdílí 5 základních, a přitom jednoduchých esencí, s jejichž pomocí lze změnit svůj život. Život plný nesnází a těžkých situací proměnit v život vědomý, naplněný radostí, sebeláskou a hlubokým prožíváním každé jeho chvilky.
Vřele doporučuji všem!
Pekný prehľadný a motivujúci. Dobre mierené a mienené rady. Všetko využívam a posunula som sa o kus vyššie. O regrese uvažujem a čakám na správny moment. Ďakujem Kika 😍
Tento eBook mi dal několik skvělých praktických tipů jak zlepšit své bytí. Ale nejen to, také mi ukázal nové cesty a inspiraci na práci se sebou a svou duší.

 

 

eBook-zdarma