Objednávka eBooku

Na této stránce si objednáváš eBook 
Konečně spokojený a šťastný ve svém těle i životě

Upozornění pro Slovensko: Pokud chceš fakturu vystavit na firmu a nejsi plátce DPH, vzniká ti vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíš mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejsi nebo se jí stát nechceš, doporučuji ti koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
eBook-spokojeny-v-zivote
"Výživou a prací s lidmi se zabývám už mnoho let. Vím že není jednoduché změnit své zvyky a stereotypy. Kristýna ve své knize dává jednoduché návody, které mohou pomoci mnoha lidem na této ne-jednoduché cestě. Moc se mi líbí afirmace, kterými je kniha protkána. Je v nich velká pravda, protože "co myslíš to žiješ". Kniha vás jemně navede k laskavému zacházení s vlastním tělem. Kniha se mi moc se mi líbí. Doporučila bych ji všem lidem, kteří mají pochybnosti o sobě, o svém těle, o svých schopnostech. "
Reference-Kristyna-gladis
Mgr. Blanka Szabóová
Fitness, joga instruktora
"Z popisku u eBooku mě zaujalo: "Který vám padne na míru" a vzbudilo to ve mně zvědavost. 🙂 A je to tak, je to takový švédský stůl, kde si vyberete svoje menu. Líbí se mi, jak je eBook komplexní. Nikdy mě nenapadlo, že i barvy mohou ovlivnit, zda člověk hubne, či přibírá. Týnko, díky za inspiraci. :)"
reference-ebook
Petra Slámová
Energie zázraků, Mukařov
"Moc krasne napsané, srozumitelné a dokonce jsem se v tom i našla. Ano, mít sám sebe rád je opravdu důležité. A to já do nedávná vůbec neměla. Nyní musím říci, že jakmile tohle člověk má, tak na ten svět kouká úplně jinak a hlavne se i chová jinak. Děkuji, jasné, rychlé kroky :)"
receze
Radana
Cestovatelka, Trutnov
"Dlouho jsem nebyla spokojená se svým tělem. Nemám ale ráda žádné přesné jídelníčky, diety. Zde jsem našla přesně tu volnost, kterou potřebuji. Sama si přizpůsobuji, jak to právě cítím. Našla jsem zde mnohem širší úhel pohledu. Nenapadlo, že toto vše může můj život ovlivňovat. Nyní jsem konečně spokojená, pracuji na sobě každý den. díky"
reference-na-ebook
Eliška Nová
Copywrighter, Praha
"Tento eBook mi příjde super. Co já osobně mám ráda, je právě ta „pracovní část“. Dílčí jednoduché úkoly, poznámky na každý den, kde si sama denně zapisuji. To mě nutí nad věcmi více přemýšlet. Beru to jako interaktivní, průběžně něco dělám (když mám sama slabou vůli). Díky"
recenze
Jana Agáta Elich
Zakladatelka školy budoucnosti
"Velmi zajímavý pohled na toto téma. Nečekal jsem, co vše má vliv na moji spokojenost v životě. Skvělý projekt. Je vidět, že obsahuje vlastní letité zkušenosti. Nemám rád diety a toto mi fakt vyhovuje. Cítím tu svobodu a žádný stres. Už jdou kila dolů. "
Josef Nikl
IT-specialista
"E-Book předčil moje očekávání. I když jsem se svým tělem spokojená a nic mě netrápí, rozhodla jsem si ho přečíst. Byla jsem mile překvapená spoustou rad. A jak se ukázalo, tak jsem se nad sebou zamyslela a některé změny pro vylepšení svého zdraví a životního stylu udělat. Rozhodla jsem se na základě toho, že jsou v knize jasná doporučení a není třeba velkého drilu, ale jemnou formou změnit maličkosti a dosáhnout velkých změn. "
Jana Klaudingerová
Numerologie, vášeň do čísel

Potřebuješ pomoct s objednávkou?

Napiš mi na info@kristynaannagladis.cz.

Ráda ti pomohu nebo poradím.