Objednávka eBooku

Na této stránce si objednáváš eBook 

Vizualizace ke splnění přání

Upozornění pro Slovensko: Pokud chceš fakturu vystavit na firmu a nejsi plátce DPH, vzniká ti vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíš mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejsi nebo se jí stát nechceš, doporučuji ti koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
ebook-vizualizace-prani
"Poznam silu zelani a vizualizacii, o ktom autorka v ebooku pise. Je vsak velmi dolezite vediet, ako spravne posielat nase tuzby do vesmiru a ako nezabudnut na vdacnost. Prostrednictvom ebooku dostane k tomu citatel presny navod."
doporuceni-konzultace-gladis
Andrea Velebná
Minimalisticke rodinne varenie
"Přiznám se ti, dlouho jsem o tomto tématu přemýšlela, ale nevěděla, jak začít. Bála jsem se, abych něco nepokazila. Tvůj eBook mi dal víru a začala jsem. Vizualizace mi jde skvěle, mohu ji zkoušet a trénovat kdykoli, což je moc fajn."
reference-jak-si-plnit-prani
Aneta Kocichová
Milovnice vaření, tvoření a maminka dvou dcer
"Jsem realista. Ona je ta síla našich myšlenek asi fakt důležitá. Budu nyní pamatovat, na to, co jsem se tu o našem myšlení dozvěděl. Jak to správně formulovat a jak ne. Už mám první úspěchy v každodenních věcech, funguje to. Vizualizaci mám raději tu kratší, vícekrát ji opakuji během týdne."
plnim-si-sny
David Suchý
Vedoucí pobočky elektro
"Mé děti to hned začali zkoušet se mnou. Baví nás to všechny. V eBooku je to krásně a jasně popsáno. Malují, představují si, některé detaily pak společně sdílíme. Je to taková naše nová společná hra. Čekala jsem, že budou lepší než já, a jsou 🙂 díky "
reference-na-regresi
Eva Janhubová
Maminka 3 dětí na mateřské
"Nikdy jsem nezkoušela vizualizace. Myslela jsem, že je to pro děti. Koukám, jak velkou mám stále fantazii. Už vidím první malé úspěchy. Díky za rady, tvé vysvětlení vizualizace a tipy, které jsem ve tvém eBooku našla. Ty se vždy hodí. Aplikuji hojnost dle tvých rad, cítím se skvěle. Dějí se zázraky 🙂 Kristy, děkuji z celého srdce"
Mirka Veselá
Účetní
jak-nalezt-sve-poslani
ebook-vizualizace-prani

Potřebuješ pomoct s objednávkou?

Napiš mi na info@kristynaannagladis.cz.

Ráda ti pomohu nebo poradím.