Kristýna Anna Gladiš

Můj příběh

Zajímá tě, kdo jsem?

Jsem mámou, partnerkou, kamarádkou a hlavně průvodkyní minulými životy a ženou, která chce měnit svět a pomáhat lidem najít lásku a radost ve svém životě. 

 

Miluji kávu, knihy, příběhy, cestování, svobodu a svůj domov. 

 

Má vášeň v dávných příbězích, cestování krajinou i časem a sdílení je dnes mým posláním. 

 

Kristýna Anna Gladiš

Po stovkách hodin strávených s mými klienty v jejich příbězích cítím a vidím možnosti jak měnit život, jak přestat přežívat a začít žít. Pomohu i tobě.

 

 

 

Propojuji ženy i muže s jejich jedinečnou esencí duše, ukazuji jim jejich světlo na konci cesty, jejich jedinečnost, jejich dary.

 

diamant-tve-duse

450+

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

diamant-tve-duse

1300+

HOD. V MINULÝCH ŽIVOTECH

diamant-tve-duse

300+

ONLINE REGERSÍ

diamant-tve-duse

170+

LIVE ROZHOVORŮ


Jak jsem se stala průvodkyní příběhem duše

Přála jsem si cestovat, poznávat nová místa, užívat si hory, slunce a teplo, plánovat si svůj čas jen podle sebe.

Také číst a studovat, kdykoli budu mít chuť a cokoli mne bude zajímat.

Vždy mne lákala historie, příběhy, minulost, a tak jsem četla knihy a jezdila na různá historická a energetická místa.

Ve skrytu duše jsem věděla, že toto vše má duše již dávno zná.

Dnes si užívám plnou svobodu

Vydělávám, investuji, pracuji na sobě, vzdělávám se. Plním si své sny. Znám své priority i své hranice. Baví mne plánovat si svůj diář podle sebe a užívat si kvalitní služby a různé zážitky. 

Miluji hory, zimu i slunce a teplo. Poznávám úžasná místa nejen u nás. Říkám ano neomezeným možnostem a skvělým příležitostem. S nadšením pronikám do zákonů a tajemství vesmíru.

Stala jsem se průvodkyní hlubinami duše, průvodkyní minulými životy.

Netušila jsem, že budu jednou pomáhat lidem, že mi za to budou platit. Jsem šťastná, protože nepracuji, ale nabízím pomocnou ruku, jsem pevným bodem a pomáhám vidět světlo v životě. Společně měníme realitu. Odstraňujeme, co již neslouží.

Vracím radost a lásku do života. Společně tvoříme nový svět pro naše děti.

Ovšem vždycky to tak nebylo

Roky jsem příliš pracovala. Neznala jsem jen tak nic nedělat, odpočívat, nechat o sebe pečovat. Nevěřila jsem si. Vydělané peníze jsem si neužívala. Žila jsem v budoucnosti, přítomnost jsem nevnímala.

Byla jsem jak stroj. Chyběla mi radost v životě a sny.

Rozhodovat o důležitých věcech bylo pro mne náročné a vysilující. Chyběla mi spontánnost. Neviděla jsem možnosti okolo sebe. Cítila jsem se osamocená, prázdná, uzavřená. Chyběla mi komunikace, sdílení.

Cítila jsem se jako krásně zabalený dárek, krabička, která je ale uvnitř prázdná.

Svou ženskou energii jsem už téměř neznala, používala jsem tu mužskou. Jednala jsem se samými vysoko postavenými muži. Musela jsem všechny své aktivity zvládnout. Byla jsem rychlá, efektivní, vše jsem plánovala. 

Způsobovalo to ale časné vyčerpání. Stále jsem dělala, co musím, a cítila silnou vnitřní sílu, která mi nedala klid.

Hnala jsem se za něčím, co nyní vidím, že nebylo zas tak důležité.

jak.se.vylecit.z.deprese

Nefungovaly mi vztahy, hlavně s muži. Necítila jsem podporu. Cítila jsem se na vše sama. Chyběla mi důvěra ve vesmír. Neměla jsem se komu vypovídat se, svěřit se.  Uzavřela jsem se do sebe.  Své názory jsem si nechávala pro sebe.

 

Objednej se na tel.:                + 420 734 300 473

 

Utíkala jsem do svého světa, kde to pro mne bylo jednodušší.

Byla jsem vděčná i za malé známky náklonosti, citu, zájmu. Neuměla jsem říkat druhým ne nebo nastavit si vlastní hranice. 

Narodila se mi dcera a já zůstala na její výchovu sama. Řekla jsem si, že vše zvládnu.

A tak jsem v sobě nastartovala výkonný motor, který mne hnal neustále kupředu.

Nedovoloval mi zastavit se. Byla jsem jak stroj, robot, bez radosti, citu. Čím dál více mě to ale vyčerpávalo. Chyběl mi čas pro ni, i pro sebe. Cítila jsem se osamělá, vyčerpaná, bez opory.  To nebyl život. Toto jsem pro svou dceru nechtěla. Do toho mi vstoupil do života muž.

Poprvé jsem poznala lásku a cítila se ženou. 

Ale jak rychle přišel, tak rychle zas odešel. Měla jsem vše a najednou nic. To mne dostalo na dno. Nerozuměla jsem tomu. Musela jsem se ale zvednout, kvůli sobě i dceři.

Rozhodla jsem se začít znovu žít, jinak žít.

Najednou jsem potkávala zajímavé lidi a přicházely situace, kdy mi život ukazoval mnohá skrytá tajemství.  

 

Mojí vášní byly vždy knihy. Začala jsem opět číst, nyní o tajemství života, síle myšlenky a další. Poslouchala jsem zajímavá povídání a rozhovory. 

 

Absolvovala jsem kurzy, kde jsem se učila dávné techniky. Nebylo to často jednoduché odjet úplně sama, někam, kde nikoho neznám, sdílet svůj příběh. Ale něco uvnitř mi našeptávalo, že dělám správně.

  

Byla jsem vděčná za finanční zajištění, díky kterému jsem nyní mohla investovat do sebe a dělat, co cítím.

Toto mi dávalo konečně smysl. Měnily se mi mé životní hodnoty.

Žila jsem v místě, kde pro mnohé byl důležitý majetek, finance, jak je vidí ostatní. Respektovala jsem jejich cestu. Viděla jsem sebe ještě před lety na stejném místě. Jak jsem tehdy měla život černobílý.

Jednoho dne jsem se poprvé seznámila s regresí, cestou do minulých životů.  Najednou mi dávalo smysl, proč mě vždy tak lákala dávná historie, magická místa, příběhy.

Už jsem nebyla na dně, dokonce se mi začaly otevírat mé dary. Cítím pochopení, soucit s druhými, potřebu pomoci, vyslechnout, dát bezpečný prostor, nasměrovat, dodat odvahu, motivaci.

 

Vidím v druhých jejich svatý grál, jejich potenciál, velké srdce, ale i dávná zranění a bolesti. Pomáhám jim propojit se se svou esencí, využívat své dary a nasměrovat je na jejich cestu. 

 

Cítím hlubokou pokoru s každým, kdo za mnou přichází a otevírá své srdce. Poslouchám, s čím se ještě nikomu nesvěřili.

 

Ani ve snu jsem si nemyslela, že mi lidé budou za toto platit. Že je toto mé poslání.

Můj předchozí život byl přípravou, zkouškou, kterou jsem potřebovala na vlastní kůži prožít, abych se mohla nacítit, porozumět, chápat, nesoudit a plně respektovat jejich cestu.

 

 

Neustále zkoumám další tajemství a zázraky. S každým klientem se učím nové. Čím dál více zjišťuji, kolik toho ještě neznám a jak jsou naše možnosti neomezené.  Vše je tu pro nás. Stačí dovolit si to. Otevřít se, přijímat, důvěřovat.

Dnes pomáhám mužům i ženám vidět zas světlo na své cestě.  

 

Dodávám jim podporu, motivaci a sílu měnit svůj život. Pomáhám nastavit si pozitivní pohled na život a nalézt radost. 

Život si tvoříme sami.

Svým rozhodnutím a myšlením si volíme cestu svého života.

A tak jsem se rozhodla sdílet svou cestu, zkušenosti, různé techniky s vámi, kteří se nyní nacházíte tam, kde jsem byla i já před lety, a toužíte se odrazit ode dna a začít žít naplno.


 

Objednej se na tel.:            + 420 734 300 473

 

.

Moje vzdělání a praxe

Vystudovala jsem Obchodní Akademii, Škoda Auto Vysokou školu, Technickou univerzitu v Liberci, obor ekonomika a management. Naučila jsem se anglicky, německy a trochu i španělsky. 20 let jsem pracovala ve Škoda Auto, což pro mne byla velká a náročná zkušenost v pochopení a prohloubení vztahů na mnoha úrovních, pochopení životních hodnot. 

 

Protože mi chyběl bližší kontakt se ženami, sdílení, péče, otevřela jsem při své mateřské v roce 2011 malé kosmetické studio. Uvědomila jsem si, že mi to dává větší smysl. Nebylo to totiž jen o péči o ženy, ale i o sdílení, důvěře. Už tehdy to byly terapie. 

 

Věděla jsem, že dlouhodobě nelze dělat vše najednou, ale jedno a tomu se naplno věnovat. Pochopila, jaké hodnoty jsou pro mne v životě důležité a jakým směrem se chci nově ubírat. Rozhodla jsem se pro osobní práci s lidmi, být terapeutkou.

Baví mě získávat další zkušenosti. Neustále se učím něčemu novému. Mnoho z toho má duše již dávno zná, jen si to potřebovala připomenout.

Ráda sdílím příběhy, naslouchám, pomáhám, motivuji, posouvám ke změně ostatní. Vidím v ostatních jejich jedinečné dary a talenty.

 

Jsem multipotenciálka. 

Na své cestě jsem prošla mnoha kurzy, semináři, nádhernými hlubokými meditacemi, mám skvělé učitelky a mentorky. 
 

Děkuji, že jsem mohla osobně poznat tyto úžasné bytosti. Předali mi, co jsem pro svou cestu v daný moment potřebovala. Děkuji všem za jejich zkušenosti a práci pro nás, pro naši společnost. Díky nim jsem sama mohla vše propojit s mými dary a dále je posouvat.

reference-rozhovor-gladis


Hledala jsem a našla mnohem víc...

Simona Lásková, Turnov (semináře Regresní terapie I, Regresní terapie II, Intuice, Intuitivní písmo, Základy energetického léčitelství, Léčení s krystaly, Víkendové léčení na horách a další individuální práce a regresní terapie) –  má drahá úžasná učitelka regrese

Ing. Silviya D. Valková PhD., Indigový zpravodaj, Turnov (semináře Cesty sebepoznání, Energetická práce s krystaly, Karmická pouť duše, Léčení vnitřní bohyně, individuální práce, vedení) – má drahá úžasná mentorka

Mgr. Monika Hasalová, České Budějovice (seminář Co dělá ženu ženou, Rezonance hojnosti, Rezonance vztahů)

Ing. Pavel Kaiser, Olomouc (SPIRITUAL RESPONSE THERAPY (SRT) I., SPIRITUAL RESPONSE THERAPY II.)

Lorna Byrne (online seminář Sebereflexe a vděčnost, knihy Andělé v mých vlasech, Schody do nebe, Andělské poselství naděje, Nebeská láska)

Eva Eywae Vítková Praha (individuální Kvantová regresní terapie, meditace, rodinné konstelace – 3  roky praxe)

Pavel Sudík, Mladá Boleslav (rodinné konstelace – pravidelná praxe), Jaroslav Dubský, Boseň, Český ráj (rodinné konstelace – pravidelná praxe)

Milan Rykl (Reiky I. stupeň),  Ing. Pavel Kaiser, Olomouc  (Reiky II. stupeň),  Mgr. art Zuzana Hoznoni, (seminář Přepis limbického otisku)

Stáňa Stiborová (Mrázková ) (Plážová přípravka, Podnikání z pláže, Plážová střední, Plážová vysoká)

Tereza Kramerová ( kurzy Petiklíč, Kompas pro rodiče, meditace,..)

Jiřinka Solvana Vašinová, Mladá Boleslav (Aktivace světelného těla, meditace s křišťálovými mísami ),  Denisa Jedličková (Pardón, mám plno)

Monika Nisznanská, (Léčení vnitřního dítěte, Léčení vnitřního dítěte z pohodlí domova), Vendula Pecková (Buďte ve svém živlu za 7 dní, Cesta dítěte ke svému já,..)

Mgr. Ivana Valová, Atlantská škola (semináře Hypersensitivní lidé, Třetí Oko, Hvězdné napojení, Spirituální psychologie, Láska a emoce), Mirek Vojáček (Kvantové opravy), 

Mudr. Monika Sičová (online kurz Aktivace třetího oka), Tereza Byček Těšínská (online kurz Přijetí posvátné sexuality)

Alessandra Lanzafame (Podnikání v souladu s duší, Podnikatelky v osobním a duchovním rozvoji, Mapa duše – dary duše) , 


Čím dál jsem, tím více zjišťuji, kolik toho ještě nevím...

Další úžasné bytosti, které mne inspirovaly, jsou Margot Gabirelle meditace, Ivona Anthali (semináře, meditace), Ester Davidová, Daniela Hannah, Sonja Sofi, Olga Pěchotová Studio Stella, Keesjan van der Klooster individ. léčení, Elisabeth Haich kniha Zasvěcení, Hernán Huarache Mamani  kniha Kurandera, Lucie Filimonová Amélie kurz malování,… 

 

Absolvovala jsem i různé profesní semináře v době, kdy jsem se pohybovala v korporátu,  např. Umění komunikace, Vyjednávání pro oblast nákupu a logistiky, Pozitivní myšlení, Time-Management, Řečnické schopnosti a dovednosti, Umění přednesu a vystupování, různé teambuildingy, ad.

recenze-meditace-gladis

 Mou vášní jsou dávné příběhy, mým darem je cestování v čase. 

Vše jsem propojila a stala se průvodkyní minulými životy.

 

Propojuji s jedinečnou esencí duše, jejími dary, pomáhám otevřít plný potenciál.

 

Pomáhám ženám, které chtějí znát své schopnosti, žít své poslání a využívat naplno svůj potenciál. 

.