Kristýna Anna Gladiš

Regreska online

Provedu tě příběhem, vzpomínkami tvé duše, napříč časem, do tvé minulosti, případně i budoucnosti.  Nahlédneme možná i krátce do tvého dětství, prenatálního období.

Vynoří se ti hluboko potlačené, v nevědomí uložené vzpomínky, které společně uvolníme. K těmto vzpomínkám se velmi těžko dostaneš sám bez průvodce.

Tvé podvědomí, tvá duše nás zavede právě tam, kam je to pro tebe v daný okamžik třeba a je pro tebe bezpečné.

Hlubinná regrese, zkráceně regreska, je má unikátní metoda, kterou s klienty využívám každý den. Strávila jsem s klienty stovky hodin v regresce a při konzultacích. Vždy je to velmi individuální, jiné a velmi silné. Nedá se to naplánovat ani odhadnout, co se otevře. Zkušenosti a doporučení mých klientů si můžeš přečíst na těchto stránkách v sekci reference.

.

Regresku nabízím online. Je tedy jedno, kde žiješ.

"Jestli máte nějaký problém a chcete se posunout v životě dál tak vřele doporučují Regresní terapií s Kristýnkou, protože i já jsem moc vděčná, že mi změnila můj život. Moc děkuji"
Lenka Plítková
Jičín
"Už jsem konečně pochopila, už tomu všemu rozumím. Vidím ty všechny souvislosti. Cítím, že mi spadl kámen ze srdce. Díky, zas se brzy objednám a zkusíme další mé téma"
Eva
Jablonec nad Nisou
"Regrese s Kristýnkou je naprosto wow zážitek😲🤩 Jednak je Kristynka skvělým průvodcem, krásně vás provede celou regreskou a také se o sobě dozvíte spoustu věcí a spoustu věcí rozklíčujete, takže najednou vám začnou věci a všechno okolo dávat smysl🥳 Neuvěřitelný zážitek, který je potřeba zažít a prožít a můžu jen doporučit.🥳🙏 Neskutečná vděčnost, že jsem tím mohla projít a těším se na další ❤️💖"
reference-na-regresi
Lucie Kůrová
Francie


Regreska je má kouzelná hůlka na zázraky

Je to cesta časem do tvých vzpomínek. Můžeme ale i nahlédnout do tvé budoucnosti. Většinou vstupujeme do minulých životů, občas ale i raného dětství, prenatálního období. Můžeš vidět, procítít, uvědomit si a následně zpracovat své vzpomínky. Vyrovnáš se s jejich negativními vlivy na tvůj současný život. Odblokuješ, vyčistíš, co ti nyní brání v životě.

kristyna-anna-gladis

Vynoří se ti hluboko potlačené, v nevědomí uložené vzpomínky, které společně uvolníme. K těmto vzpomínkám se velmi těžko dostaneš sám bez průvodce.

Negativními vlivy mohou být různá psychosomatická, psychická, tělesná onemocnění a potíže, nepochopení.

 

Mohou tě trápit např. časté migrény, různé bolesti, stavy úzkosti, stres, nepochopení v rodině, okolí, nefungující partnerské vztahy, hledáš smysl života nebo práci, která tě bude naplňovat, můžeš řešit svou váhu a časté přejídání a plno dalšího.

.

.

S čím ti může regreska pomoct?

Co můžeme společně rychle vyřešit?

 •    RODINNÉ, PARTNERSKÉ, PRACOVNÍ VZTAHY  

 •    STRES, DEPRESE, PROBLÉMY V PRACOVNÍ OBLASTI  
   
 •    OBNOVENÍ ŽIVOTNÍ SÍLY, ENERGIE, RADOSTI, SVOBODY    

 •    HOJNOST, FINANČNÍ STABILITA, DLUHY

 •    DARY, POSLÁNÍ, POTENCIÁL, ŽIVOTNÍ CESTA      
 • RŮZNÁ ONEMOCNĚNÍ, PŘETRVÁVAJÍCÍ BOLESTI, DLOUHODOBÉ ALERGIE    

 • SNÍŽENÍ VÁHY, SPOKOJENÉ TĚLO

 • POTÍŽE DĚTÍ (ŠKOLA,UČENÍ, SOUSTŘEDĚNÍ, NEMOCI, KOLEKTIV)

 • OTĚHOTNĚNÍ, TĚHOTENSTVÍ, POROD, MATEŘSTVÍ

.

Regreska a odpovědi na nejčastější otázky

Poslechni si mnoho důležitých informací k regresce i odpovědi na otázky, které možná máš. Zároveň zde uslyšíš zkušenosti mého klienta Petra a jeho pohled na online regresku. Petr udělal díky regresi ohromný posun, veliký skok ve svém životě a práci. Otevřely se mu velké dary, které naplno využívá, pomáhá lidem v oblasti zdravého životního stylu, jeho práce má veliký přesah. Jsem moc vděčná, jak je regrese mocná. Petr je ukázkou, že má práce má smysl.

.

Z celého srdce děkuji. Slovy nemohu vyjádřit obsah daru, který jsem zažila díky terapii. Mohu jen s pokorou děkovat...této krásné duši... ,,jménem Kristýna"
Veronika Aora
Olomouc
Moc si Vás vážím, že mi dáváte tolik prostoru, kolik přesně potřebuji. Ne vše mi jde rychle zpracovat a občas potřebuji více času. Nenaléháte a přistupujete ke mne individuálně, podle mých potřeb, při každé mé terapii jiným přístupem, jak ho přesně v daný okamžik potřebuji. Potřebuji individuální přístup. Děkuji
Vlasta
Praha

Je pro tebe má regreska vhodná?

Možná váháš, zda je pro tebe má regreska vhodná. Z tohoto důvodu jsem vytvořila eBook Indicie nerovnováhy v životě, kde uvádím konkrétní příklady ze života.

Stáhni si eBook Indicie životní nerovnováhy

Jak to u mne probíhá

Propojuji klasickou a kvantovou regresi, hluboké léčení, komunikaci s tvou duší, tvými průvodci a další metody.


To vše individuálně DLE POTŘEBY KLIENTA v daný okamžik.

Pouze zavřeš oči, nasloucháš svému tělu, pocitům, emocím a následně uvidíš různé obrazy, tvé vzpomínky, které ti tvá duše (tvé podvědomí) ukazuje. 

 

Nevyužívám hypnózu. Vidíš přesně to, co jsi schopen vidět, co uneseš, je pro tebe v danou chvíli bezpečné. 

 

Jsem tvou průvodkyní celou regresí, naslouchám vedení tvé duše. Respektuji tvé tempo, abys měl dostatek času a klid vše projít.

kristyna-anna-gladis

.

Nemusíš mít obavy, že ti to nepůjde, že nic neuvidíš, neucítíš. Každý to má jinak.

Někdo cítí tělo, jiný energie, barvy, obrazy, všichni v různém propojení.

 

Regreska probíhá v bezpečném, důvěryhodném prostředí. Trvá přibližně 2 hod. Sejdeme se buď u mne osobně, nebo přes videohovor. 

Ke každému přistupuji zcela individuálně. Kombinuji tedy různé techniky, které jsou v danou chvíli pro klienta nejvhodnější. Pokaždé to může být zcela jiné.

 

Většinou se v jedné regresce otevře a uvolní jedno velké životní téma, občas se propojí více témat.

 

.

.

Online regreska

Zprvu jsem měla regresky hlavně na živo, osobně. Od roku 2020 se ale velmi osvědčilo ONLINE propojení přes videohovor. Využít lze různé aplikace, jako například skype, messenger, zoom.

Jsem velmi mile překvapena, jak je to čím dál účinnější, rychlé, otevírají se hluboká témata. Není tedy nutné setkat se osobně, nemějte obavy z ONLINE.

 

Klienti lehce a rychle vstupují do svých minulých životů a po skončení mohou v klidu ve svém domově nechat všechny procesy doběhnout. Mohou odpočívat.

Jak se připravit na online regresku

Vyber si místo, kde tě nebude nikdo a nic alespoň 2 hodiny rušit. Kde se budeš cítit bezpečně a pohodlně. Můžeš sedět i ležet, záleží na tobě, co je pro tebe pohodlnější. U sebe měj deku, polštář, kapesníky (ideálně krabičku papírových), vodu/čaj, svíčku, můžeš i oblíbenu esenci, kameny, krystaly.

 

Doporučuji použít pro naše propojení raději počítač, přes data-kabel, případně stabilní wifi. Pokud budeš používat mobilní telefon, aby byl dostatečně nabitý. Nebudeš ho držet po dobu regrese v ruce, nastavíš ho tak, abych na tebe celou dobu dobře viděla a slyšela tě.

 

Cca 15 min před domluveným termínem se usaď a postupně zklidňuj. Nalaď se, na to, co přijde. Pokud pospícháš, na poslední chvíli vše připravuješ, trvá pak déle, než se zklidníš a vstoupíš do regrese. To není ideální.

.

"Mohu potvrdit, že vše fungovalo i přes skype, což byla pro mne veliká výhoda. Doporučuji všem, co se už dlouho motali v kruhu a neví jak dál, občas potřebujeme i pomoc někoho dalšího. Kristýna byla skvělá průvodkyně, naprosto profesionální:)"
Radka Šebelová
Irsko
"Jestliže resite ty stejne zivotni situace stale dokola, ci mate zdravotni problemy, ruzne bloky, chcete se dostat na dalsi stupinek porozumeni sama sebe a spiritualniho rustu.. pokud odpoved je ano, alespon na jednu ze zminenych témat, tak jste na spravnem miste. Kristyna je skvela regresni terapeutka, ktera vam da veskery cas ktery pri terapii potrebujete. Hned z prvniho pohledu jsem citila, ze jsem v bezpeci a muzu sve problemy s ni sdilet bez jakehokoliv souzeni. Veskere me terapie byly pres Skype, prubeh terapie byl vysvetlen a napojeni bylo silne. Co muzu jeste pridat je jen velike podekovani Dekuji, ze jsi s laskou a pokorou Jola"
Jolana Dobešová
Anglie

Před regreskou

Energie s tebou pracují již několik dnů před samotnou regreskou. Mohou ti přicházet sny, vhledy, ale i obavy, pochyby, strachy.

Můžeš přemýšlet, že termín zrušíš nebo odložíš. Toto je naprosto normální a časté. Buď silný, odhodlaný, neruš termín. To se jen tvá duše připravuje na velké pozitivní změny, které nastanou.

Neměj obavy, že by ti regreska jakkoli ublížila. Vše se děje pro tvé nejvyšší dobro.

Na naše setkání buď prosím otevřen v důvěře a ochoten vidět a přijímat zprávy, pro které si tvá duše přišla.

Po regresce

Několik dnů, týdnů poté energie doznívají. Mohou přijít sny, vhledy, různá uvědomění, zbystření smyslů, ad.

Tvé okolí na tobě může pozorovat změny, které pro tebe samotného nemusí být tak markantní. Lidé s tebou mohou jednat jinak, lépe, laskavěji.

Pro koho je regreska vhodná?

Nevěřím na náhody. Pokud čteš tyto řádky, přivedla tě tvá duše ke mne z určitého důvodu.  Věřím, že jsi na správné cestě a již připraven na pozitivní změny ve svém životě. 

Pokud cítíš, že potřebuješ pohnout s nějakým tématem ve svém životě, posunout se na své cestě, jsi otevřen v důvěře a ochoten vidět a přijímat zprávy, pro které si tvá duše přišla,  tak pak jsi připraven a není důvod čekat. Těším se, ráda tě poznám a pomohu.

.

Nabízím ti:

.

.

Chceš se objednat hned?

kristyna-anna-gladis