Kristýna Anna Gladiš

Co o mně říkají klienti

reference-gladis-kristyna
reference-diamant-gladis-kristyna
reference-gladis
reference-na-konzultaci-gladis

Úvodní konzultace do 15 min

Zdarma

Objednej se na tel.

+ 420 734 300 473

"Po terapii jsem byla skoro měsíc bez deprese, a že jsem se předtím "topila" v těžkých depresích téměř denně. Vřele doporučuji a Kristýnce moc děkuji. "
jak-uvolnit-psychicke-napeti
Anděla Audi
Ostrava
"Ku Kristyne som sa dostala vdaka odoruceniu od kamaratky, a nelutujem. Zaujimavy zazitok, co stale doznieva. Nadhlad a nahlad na veci, ktore mi tazili dusu. Osobny ludsky pristup, vrelo odporucam. "
jak-zmirnit-obavy
Hildegarda Horinkova
Erfurt
gladis-reference-na-konzultaci
reference-konzultace-gladis
" Kristýna je úžasná energetická žena, která mě při našich společných konzultacích vyslechla a následně mě ujistila o tom, že mohu žít spokojený život. Měla jsem problém s vlastní sebehodnotou. Prožila jsem syndrom vyhoření a ocitla jsem se na mrtvém bodě. Kristýna mi s pomocí jemné regresní terapie, na kterou se specializuje, odhalila hluboko uložené bloky. Po terapii jsem pochopila, proč se mi nedařilo, ale nyní už vím, že to mohu změnit a vše se otáčí k lepšímu. Děkuji."
reference-kouc-gladis
Lenka Dvořáková
Cvikov
"U Kristýny jsem si nechala vypracovat dary duše. Přišel mi moc hezky zpracovaný diamant duše 🙂 díky tomu, že jsem zjistila, utvrdila se a měla to černé na bílém, jaké mám dary, tak se mi nesmírně ulevilo. Jako kdyby zapadla skládačka. Vysvětlilo mi to spoustu věcí. Díky moc!! Zkusila jsem i regresní terapii. Zaměřila jí na svou váhu . Objevila obrovský aha moment. Bojovala jsem s hladomorem, děti mi umírali hladem! A mě to opět vysvětlilo spoustu věcí. Doporučuju!! "
Marie Vala
Jičín
reference-gladis
doporuceni-regreska-gladis
"Kristýnka ďakujem za pomoc. Regreska mi pomohla pri spracovaní strachov, ktoré mám od detstva. Si veľmi dobrý sprievodca. Vrelo odporúčam. Ďakujem z celého srdca. "
co-s-depresi
Beata Harmanovská
Slovensko
"Výživou a prací s lidmi se zabývám už mnoho let. Vím že není jednoduché změnit své zvyky a stereotypy. Kristýna ve své knize dává jednoduché návody, které mohou pomoci mnoha lidem na této ne-jednoduché cestě. Moc se mi líbí afirmace, kterými je kniha protkána. Je v nich velká pravda, protože "co myslíš to žiješ". Kniha vás jemně navede k laskavému zacházení s vlastním tělem. Kniha se mi moc se mi líbí. Doporučila bych ji všem lidem, kteří mají pochybnosti o sobě, o svém těle, o svých schopnostech. "
Reference-Kristyna-gladis
Mgr. Blanka Szabóová
Fitenss, joga instruktora
"Regrese s Kristýnkou je naprosto wow zážitek😲🤩 Jednak je Kristynka skvělým průvodcem, krásně vás provede celou regreskou a také se o sobě dozvíte spoustu věcí a spoustu věcí rozklíčujete, takže najednou vám začnou věci a všechno okolo dávat smysl🥳 Neuvěřitelný zážitek, který je potřeba zažít a prožít a můžu jen doporučit.🥳🙏 Neskutečná vděčnost, že jsem tím mohla projít a těším se na další ❤️💖"
reference-na-regresi
Lucie Kůrová
Francie
"eBook "Konečně spokojený a štastný ve svém těle i životě" mi příjde super. Co já osobně mám ráda, je právě ta „pracovní část“. Dílčí jednoduché úkoly, poznámky na každý den, kde si sama denně zapisuji. To mě nutí nad věcmi více přemýšlet. Beru to jako interaktivní, průběžně něco dělám (když mám sama slabou vůli). Díky"
recenze
Jana Elich
Mladá Boleslav
reference-doporuceni-konzultace-gladis
"Dlouho jsem toužila po miminku, lékaři nepomohli.
Pomohla až regreska s Kristýnkou. Děkuji ti za ty naše dva poklady :)"
jake-jsou-me-dary
Simona
Zlín
"Kristýnko, jsem plná emocí a dojmů, odpočívala jsem a ještě usnula. Cesta do mých tajných emocí a prožitků byla opravdu silná. Moc ti děkuji za čas a tvou energii, kterou jsi mi věnovala... ❤️"
reference
Gabriela
Poděbrady
"Ďakujem krásne Kristynke za pomoc. Terapia mi ujasnila dlho sužujúci panický strach z hadou. Pochopila som vďaka vhľadu do minulých životov prečo som mala strach a uvedomila som si svoju hodnotu a presah mojej duše. Veľmi krásne ďakujem a vrelo doporučujem. S úctou a laskou Zdenka"
spokojeny-klient
LaZumba Zdena Slovakia
Bratislava, Slovensko
"Kristynka, po poslednej regresii s Tebou mi strach z hmyzu pomaly odznieva...nieco sa zmenilo celkovo, dokonca citim aj viac svoju silu❤️"
recenze-na-regresi
Daniela
Slovensko
"Zdravím, ráda bych Vám sdělila moji zkušenost s opakovanou regresí vedenou Kristýnkou. Regrese zpočátku byla pro mě nová věc, ze které jsem měla vždy respekt. Kristýnka dokázala odsunout mé obavy a proniknout se mnou do minulosti, projít jí, zpracovat a přijmout. Tím pádem se mi ulevilo, mé x-leté potíže hodně ustoupili. Kristýnko, vřele Ti děkuji za tvou empatii, pomoc při změně, pochopení a přijetí určitých věcí. Ráda budu pokračovat."
ucinky.vysledky.regrese
Lucie
Sušice
"Pociťovala jsem vzrůstající agresi vůči jednomu člověku, aniž bych k tomu měla důvod a věděla proč se tak vlastně děje. Snažila jsem si to zpracovávat sama, ale marně. Pak se ke mně dostala knížka o minulých životech a mě napadlo, že tam by mohl být zakopaný pes. A taky že byl! Každopádně po regresi s Kristýnou není po agresi ani stopy. Děkuji."
reference-z-ciziny
Jana Eva Czerneková
Francie
20220106 reference
diamant-duse-reference
"Chcela by som zdieľať svoje skúsenosti s regreskou u Kristýnky. Na to, že som na začiatku úplne bojovola o napojenie, po asi 15tich minútach sa drahej Kristýnke podarilo ma vtiahnuť do môjho vnútra.
Moja téma bola dary a poslanie. Bola som neskonale prekvapená, ako a kam som sa dostala, a čo všetko som znovu prežila. Otvorili sa mi aj bolestivé veci, aj radostné. No hlavne som dostala to, po čo som si prišla.
Jej trpezlivosť a láskyplný prístup doporučujem každému, kto sa chce v zivote ďalej posúvať. A nie len čakať, ako " ma bude môj život žiť "... Teraz Už viem, ktorým smerom sa vydať..."
reference-na-regresi
Elena
Senica, Slovensko
"Dobry den, absolvoval jsem celkem 4 sezení a mnoho věcí se mi tím osvětlilo. Oceňuji citlivé vedení. Po zkušenostech jinde se rad opět objednám u vás. Za mě jednoznačně doporučují."
Karel
Hradec Králové

Úvodní konzultace do 15 min

Zdarma

Objednej se na tel.

+ 420 734 300 473

"U Kristýnky som absolvovala terapiu uz 2x. Každa ma niekam posunula. Vždy sa uvolnia bloky, ktore treba aktualne prave riešiť. Kristýnka ma krásne naviedla a vyriešily sme spolu aj velky problem s odpustenim sebe samej. Odvtedy je moj život úplne iny. Všetko sa zmenilo a stale meni k lepšiemu. Všetkym iba zo srdca odporučam"
recenze-na-regresi
Daniela Motlová
Slovensko
kristyna-gladis
"S Kristýnkou som absolvoval regresku. Nevedel som veľmi do čoho idem, ale na základe odporúčania známej som sa na to dal. NEĽUTUJEM, už po dohodnutí termínu sa mi začali ukazovať veci v bežnom živote, chodili mi rôzne odpovede a věci, o kotrých som nevedel že sú. Viac som začal vnímať. Počas samotnej regresie som nevedel, že či chcem riešiť vzať, peniaze, lásku, prácu, život. No Kristýnka ma sprevádzala tak krásne, že sa mi samo všetko ukázalo a pomohla mi, aby som sa ďalej posunul. Věci, na ktoré som hľadal dlhé roky odpovede, tu zrazu boli. Kristýnka je tak příjemná, že sme sa dohodli aj na tom, že jej vytvorím samotné logo. A dohodli sa zasa na ďalšej regresnej terapii. Máme za sebou 2 sedenia cez SKYPE. Netreba sa toho báť. Regresná terapia mi toho dala veľmi veľa, ale musím povedať, že aj vzala - zaujímavé je to, že vzala iba to zlé - a všetko dobré mi nechala. VRELO DOPORUČUJEM každému, kto nevie čo ďalej, ale aj tým, ktorý sú na správnej ceste. Táto terapia a samotná Kristýnka sú ako jedno. Samotné stretnutie je tak silné a úžasné, že to nie je o 2-3 hodách pred skypom, ale o tom, že to pracuje pred samotným stretnutím, ale aj po ňom. A nie je nič dôležitejšie, ako investovať do seba. Kto rozmýšľa, či áno, alebo nie, tak nech rozmýšľa iba pozitívne a iba ÁNO. "
referencia na regresiu
L´uboš Vasil´ko, realitny makrer Archeus
Bratislava
"Ahoj, rád bych zde napsal pár písmenek k mojí zkušenosti s regresí a vůbec se spoluprací s Kristýnkou v prvé řadě bych tímto velice poděkoval Kristýně za neuvěřitelně citlivý přístup k jakémukoliv problému. Každý má určitě jisté obavy či dokonce i strachy pustit se do sebepoznávání a přitom se svěřit do rukou druhého člověka. Každý se bojí co v sobě odhalí a co ho vlastně čeká. I já jsem přišel s nemalým strachem. Musím říci, že Kristýnka má neuvěřitelný dar vcítit se do druhého člověka, získat si během chvíle naprostou a bezvýhradnou důvěru, tedy aspoň tak jsem to cítil já, protože já jsem ji důvěřoval v podstatě ihned po našem prvním telefonickém rozhovoru Hned od začátku jsem cítil, že jsem v bezpečí a že mě nehrozí žádné nebezpečí. Kristýnka má dar od Boha nebo chcete-li dar z Nebes opravdu pomáhat a ukazovat lidem jejich cestu a vést jejich další kroky ke správnému cíli. Opravdu moc děkuji. Rád se Kristýnce vracím v pravidelných intervalech a nechávám se provést mým já. Budu tak dělat dál s důvěrou a pocitem bezpečí a vedení, že regrese s Kristýnkou mě vždy posune o veliký kus dál. O veliký kus sebepoznávání se Ještě si dovolím malou poznámku, a to že i Kristýnka má jistě svoje problémy také, ale vždy je naprosto profesionální a věnuje se plně problémů klienta. Vždy ráda a dobře poradí i svými životními zkušenostmi a jejími vlastními pocity. Děkuji upřímně a z celého mého já. "
Štěpán Krátký
Praha
"Kristýnin eBook jsem zhltla jedním dechem. Je úžasně inspirující. Kristýna v něm sdílí 5 základních, a přitom jednoduchých esencí, s jejichž pomocí lze změnit svůj život. Život plný nesnází a těžkých situací proměnit v život vědomý, naplněný radostí, sebeláskou a hlubokým prožíváním každé jeho chvilky.
Vřele doporučuji všem!"
"Pekný prehľadný a motivujúci. Dobre mierené a mienené rady. Všetko využívam a posunula som sa o kus vyššie. O regrese uvažujem a čakám na správny moment. Ďakujem Kika 😍"
"Keď som čítala tento eBook, bolo zrejmé, že zo srdca poskytovala všetky tie intenzívne informácie, kde sa delí o svoje vlastné skúsenosti a dary. Je napísaných niekoľko praktických a ľahkých metód, ktoré si človek možno neuvedomuje, aké sú dôležité v našom živote."
"Tento eBook mi dal několik skvělých praktických tipů jak zlepšit své bytí. Ale nejen to, také mi ukázal nové cesty a inspiraci na práci se sebou a svou duší. "
"Z celého srdce děkuji. Slovy nemohu vyjádřit obsah daru, který jsem zažila díky terapii. Mohu jen s pokorou děkovat...této krásné duši... ,,jménem Kristýna" "
Veronika Aora
Olomouc
"Děkuji za zaslání mých darů duše. To naplnění opravdu sedí. Další dary a také přesně tak vnímám. Máte to krásně zpracované. Děkuji. mějte se "
Alice
Mladá Boleslav
kristynagladis
"Analýza "Dary duše", kterou pro mě Kristýna zpracovala, rozhodně není univerzální pojednání, ve kterém se každý "tak trochu najde". Je velice konkrétní a trefná, zmiňuje i charakteristiky, které jsem si dlouhá léta odmítala přiznat. Změnila moje paradigma a pomohla mi vykročit správným směrem. "
Jana Agáta Elich
Mladá Boleslav
"Take jsem mela ze zacatku trochu obavy, jak to bude pres Skype fungovat. Ale Kristyna je velice dobra, zadne zdlouhave procesy, vzdy se dokaze pekne napojit, procitit se mnou situace i pocity, po celou dobu to vedla uplne perfektne, byla jsem mile prekvapena, jak to pres Skype funguje. Dekuji "
Barbora Navrátilová
Irsko
"S Kristýnkou som absolvovala terapiu 2krát cez skype a vrelo odporúčam. Bolo to niečo úžasne a zmeny na sebe som pocítila hneď po terapií. Určite do budúcna jej služby ešte využijem . Ďakujem "
Zuzana Šperková
Košice
"S Kristýnkou jsme komunikovaly přes skype a čistily skrz hlubinnou regresní terapii spousty věcí. Super komunikace a k tomu je skvělou průvodkyní. Vřele doporučuji a děkuji. "
Natálie Rašková
Valašské Meziříčí
"Pomohla jsi mi porozumět, pochopit. Ulevilo se mi, hodně, děkuji J."
Jolana
Itálie
"Už jsem konečně pochopila, už tomu všemu rozumím. Vidím ty všechny souvislosti. Cítím, že mi spadl kámen ze srdce. Díky, díky 🙂 Zas se brzy objednám a zkusíme další mé téma, Eva"
Eva
Jablonec nad Nisou
"Ahoj Kristýno, moc děkuji za včerejší online sezení. Cítila jsem poté únavu. Ještě jednou děkuji a přeji vše dobré, Marcela"
Marcela
Mladá Boleslav

Úvodní konzultace do 15 min

Zdarma

Objednej se na tel.

+ 420 734 300 473

"Děkuji ti, ani nevíš, jak jsi mi pomohla. Hodně se mi ulevilo. Je neuvěřitelné, jak se umíš do lidí nacítit. Máš se mnou trpělivost a nespěcháš. Mnohé mi došlo, pochopila jsem. Děkuji, J."
Jana
Mladá Boleslav
"Moc si Vás vážím, že mi dáváte tolik prostoru, kolik přesně potřebuji. Ne vše mi jde rychle zpracovat a občas potřebuji více času. Nenaléháte a přistupujete ke mne individuálně, podle mých potřeb, při každé mé terapii jiným přístupem, jak ho přesně v daný okamžik potřebuji. Potřebuji individuální přístup. Děkuji"
Vlasta
Praha
Vřele doporučuji! Tato metoda mi velmi pomohla v mém životě. Předem jsem měla trošku obavy, jak bude vše probíhat, ale Kristýnka mne vším provedla a vysvětlila úplně úžasně moc děkuji!
Tereza Mulačová
Mladá Boleslav
"Kristýnko, děkuji za účinnou pomoc při regresní terapii."
Ilona Remešová
Otrokovice
"Velmi příjemný přístup a vedení. Mohu doporučit."
Mirča
Praha
"Mohu potvrdit, že vše fungovalo i přes skype, což byla pro mne veliká výhoda. Doporučuji všem, co se už dlouho motali v kruhu a neví jak dál, občas potřebujeme i pomoc někoho dalšího. Kristýna byla skvělá průvodkyně, naprosto profesionální:)"
Radka Šebelová
Irsko
"U paní Gladiš jsem byla čtyřikrát a mohu jen doporučit. Objasnily se mi skutečnosti v tíživé životní situaci a velice mi to pomohlo v mém současném životě. Pokud bych ještě měla potřebu něco ve svém životě řešit regresí, určitě ji opět navštívím."
Zdenka Krátká
"Již jsem vyzkoušela vícero cest, ale tato se mnou souzní nejlépe. Postup je super, žádné otravné procházení situace 100x. Velmi jemný postup i přístup. Vidíte, cítíte, vnímáte a víte. Kristýnka vede skvěle. Nepopsatelné. Prostě na pohodu. Děkuji Kristýnko"
Petra Kottová
Prachatice
"Jestli máte nějaký problém a chcete se posunout v životě dál tak vřele doporučují Regresní terapií s Kristýnkou, protože i já jsem moc vděčná, že mi změnila můj život. Moc děkuji"
Lenka Plítková
Jičín
"citlivý, intuitivní přistup a vedeni"
Kateřina Barnawi
Praha
"Jestliže resite ty stejne zivotni situace stale dokola, ci mate zdravotni problemy, ruzne bloky, chcete se dostat na dalsi stupinek porozumeni sama sebe a spiritualniho rustu.. pokud odpoved je ano, alespon na jednu ze zminenych témat, tak jste na spravnem miste. Kristyna je skvela regresni terapeutka, ktera vam da veskery cas ktery pri terapii potrebujete. Hned z prvniho pohledu jsem citila, ze jsem v bezpeci a muzu sve problemy s ni sdilet bez jakehokoliv souzeni. Veskere me terapie byly pres Skype, prubeh terapie byl vysvetlen a napojeni bylo silne. Co muzu jeste pridat je jen velike podekovani Dekuji, ze jsi s laskou a pokorou Jola"
Jolana Dobešová
Anglie
"Profesionální a zároveň lidský přístup. Záležitost, která mi roky komplikovala život, se podařilo odstranit. Děkuju "
Jana Agáta Elich
Mladá Boleslav
diamant-tve-duse

450+

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

diamant-tve-duse

1300+

HOD. V MINULÝCH ŽIVOTECH

diamant-tve-duse

300+

ONLINE REGRESÍ

diamant-tve-duse

200+

LIVE ROZHOVORŮ