Kristýna Anna Gladiš

Propagace, rozhovor, podcast

 

 

youtube-uspesne-rozhovory

Ukazuji světu české a slovenské ženy z celého světa, různých oborů, různých oblastí. Propaguji je na sociálních sítích, vedu s nimi živé rozhovory na mém YouTube kanálu Kristýna Anna Gladiš a poté i v mém podcastu “Představím tě světu” na SpotifyiTunes.

Představím tě světu jako velmi inspirativní ženu, od které se mohou další lidé učit, motivovat, inspirovat a nebo být tvými spokojenými platícími klienty.

Zajímá tě to?

Super, tak čti dále.

Chceš být vidět a slyšet?

Láká tě být hostem rozhovoru?

 • Ráda bys si vybudovala své PR, povědomí o tvé unikátní značce?
 • Chceš říci lidem, světu více o sobě, tvé cestě a nabídnout své služby, produkty, kurzy?
 • Jsi právě v kampani nebo ji plánuješ a rozhovor by se ti hodil jako podpora a oslovení dalších platících zákazníků?

 

 • Plánuješ být v médiích, ještě nemáš zkušenosti s videi, rozhovory?
 • Baví tě povídat si, vést dialog. Vlastní videa, monology ti nevyhovují nebo už nestačí?
 • Již dlouho toužíš být hostem příjemného, pohodového, autentického rozhovoru?
 • Ještě jsi neměla žádný rozhovor a máš trému, strach, který chceš překonat?
 • Myslíš si, že je okolo tebe velká konkurence a je těžké mít více platících klientů?
 • Chceš si povídat autenticky, žensky, aby rozhovor plynul, ne žádný přesný scénář, který by ti nevyhovoval?
 • Hledáš nové možnosti spolupráce, investory, společníky, nebo jen ženy, se kterými vybuduješ nové projekty nebo navážeš jakoukoli další dlouhodobou spolupráci?

 

 • Hodil by se ti nějaký hodnotný BONUS pro tvé klienty, do tvého kurzu?
 • Cítíš, že je čas být i na jiné platformě, mimo soc. sítě, kde je vše na jednom místě a dobře kdykoli a kdekoli vyhledatelný? Kde vedle tebe budou další významné ženy?
 • Viděla jsi některý z mých rozhovorů a líbí se ti můj přistup, jak to vedu, jak to působí?

Ano?

Tak pak jsi u mě správně.

Proč točit videa, rozhovory a podcasty?  Jak na první videa? O tom mluvím ve videích, které máš ode mě jako DÁREK. Najdeš ho na stránce ZDARMA nebo klikni na tlačítko vedle.

Proč bys měla být právě mým hostem rozhovoru?

Proč rozhovor se mnou?

 • Nevadí, že právě začínáš, že za sebou zatím nemáš stovky hodin s klienty nebo mnoho prodaných produktů, ale věříš si a to je důležité. každý jednou začínal. Diváci nepoznají, že třeba právě začínáš.
 • Mým mottem je propojit a ukázat české a slovenské ženy, z celého světa, různých oborů, různých oblastí. Cílem rozhovorů bude i moje myšlenka networkingu jinak, žensky, v ženských energiích. Aby výsledkem rozhovoru bylo i navázání spolupráce, nejen se mnou, ale s jinou ženou, která tě bude právě poslouchat.
 • Pracovala jsem 20 let ve Škoda Auto, vedla jsem týdně několik velkých jednání, využívám tedy tyto své bohaté zkušenosti. Nyní ale jinak, v ženských energiích, aby se všichni cítili dobře, ty i naši sledující.
 • Vidím v každém jeho potenciál a tak o tom i nadšeně mluvím. Přeji každému, aby zářil, dělal, co miluje a měl platící klienty. Tedy, aby tě tvé poslání i živilo.
 • V rozhovoru tě nenechám dlouho mluvit, že bys nevěděla, co říkat. Budeme se v rozhovoru střídat, budu to prokládat, aby bylo pro diváky zajímavé a poslouchali až do konce.
 • Rozhovor bude přirozený. Obě si ho užijeme, žádný stres, pojedeme v ženských energiích, bude to plynout. Takové povídání u kávičky. Seznámím se předem s tím, co děláš, nabízíš, tvou cestou. Žádný předem daný scénář, ze kterého se nedá odbočit.
 • Pokud ti rodina nevěří, nepodporuje, můžeš jim ukázat, že já ti věřím, proto jsem si tě vybrala a ukazuji tě světu.
 • I když můžeme působit jako konkurence, působíme v podobném oboru, i tak můžeme vést rozhovor. Lidé si vždy sami zvolí, ke komu je to táhne.
 • Jsem empatická, intuitivní. Umím nastavit takové pole, takovou atmosféru, aby ses v něm cílila dobře ty i naši sledující. Můj dar je láska, podpora, péče, ale i harmonie a řád. Budeme-li si užívat náš rozhovor my, tak pak i ostatní.

.

 • Umím propojit různá témata, najít společnou nit. Předem se na náš rozhovor připravím, abych tě lépe poznala. Žádné téma pro mě není tabu, sama mluvím o kontroverzních tématech.
 • Nabízím tedy takovou formu rozhovoru, která bude pro sledující působit uvolněně, autenticky, ne max. dokonale. Cíl je zaujmout a ve finále mít více klientů.
ze-zamestnani-k-poslani

Důležitou součástí rozhovoru je propagace tvé značky, tebe

na mých sociálních sítích

Jsem aktivní na facebooku, instagramu, linkedInu, mám i svou e-mailovou databazi. Mám toho opravdu hodně, široké, pestré publikům z různých cílových skupin. Na většinu mých profilů, fanpage, skupin nalezneš odkaz u mých kontaktů.

Počty mých sledujících rostou. Nyní je to celkem cca 15 tisíc lidí. Je to díky mému intenzivnímu budování mého PR na sítích.

Poradím ti, jak můžeš i ty rozhovor maximálně využít.

Každý rozhovor a s ním spojené promo představuje 3 – 4 hodiny mého času, energie a také místo na mých sociálních sítích, kde předem nebo i poté tebe a tvé služby propaguji. 

Moji klienti, kteří si u mne objednají načtení darů duše (Diamant tvé duše) a poté minimálně jednu regresku mají ode mne rozhovor jako DÁREK.

A další výhody...

 • U mě na YT budeš ve společnosti dalších skvělých, úspěšných žen, které tam již jsou a další budou.
 • Kdykoli budu propagovat každou další ženu, je to cesta dalších lidí i ke tvému videu, které bude hned vedle.
 • Zároveň tak i ty můžeš takto pomoci dalším ženám z mého YT, když odkážeš lidi na můj kanál. Tak jako tyto ženy pomohou tobě, když ony odkazují ke mně. To je pak mnohem větší efekt a může tě uvidět mnohem více lidí.
 • Na můj YT může přijít a vidět tě kdokoli, odkudkoli, z jakéhokoli místa na webu, ženy české i slovenské z různých míst světa. Což je skvělé, pokud pracuješ i online. A to třeba i za několik let.
 • Rozhovor bude živě, ne předtočen ze záznamu, což má mnohem větší dosah. Lidé mohou reagovat, ptát se, nebo tě i tví fanoušci podpořit během rozhovoru. Lidé velmi oceňují cokoli naživo.
recenze-meditace-gladis
recenze-meditace-gladis

Kde tě lidé uvidí a uslyší?

Rozhovor bude na mém YouTube kanálu Kristýna Anna Gladiš. Diváci již předem uvidí náš naplánovaný rozhovor. Mohou si nastavit připomenutí a až pojedeme naživo, přijde jim upozornění.

Termín a čas domluvíme individuálně. Diváci si nás poslechnou buď naživo, kdy mohou psát, reagovat, podpořit tě, nebo poté kdykoli ze záznamu.

Rohovor bude i ve formě podcastu. Můj podcast jsem nazvala “Představím tě světu”. Postupně ho rozšiřuji na různé podcastové platformy. Již nyní si můžeš poslechnout  na Spotify,  iTunes, Google podcasts, Seznam podcast, Anchor.

Podcasty nyní poslouchá cca 60% lidí. Budeš tedy všude, kde mohou být i tvoji budoucí klienti. 

Technické záležitosti

Neboj, o vše technické se postarám! Většinou využívám StreamYard a odtud streamujeme naživo na YouTube. Pro tebe to je jednoduchá cesta.

Ty měj prosím dobré, nerušené wifi připojení, dobře osvětlené prostředí a ideálně sluchátka s mikrofonem (stačí obyčejné k telefonu).

Většinou začneme rozhovorem na YouTube a poté z toho vytvořím podcast. Pokud budeš chtít začít nejprve podcastem, a necítíš se připravena být hned i vidět,  vše je na individuální domluvě.

Reference a zpětná vazba

reference-rozhovor-gladis

Chceš znát detailní informace k této službě? Napiš mi!

kdo-se-mnou-natoci-rozhovor