Kristýna Anna Gladiš

Koncept Social Retail

Pojďme si společně plnit své sny! 

Pojďme si společně plnit své sny! 

Není důležité, co máš za sebou, jaké vzdělání, zkušenosti, praxi, záleží, kam chceš dojít a jak chceš žít. Důležité jsou tvé sny a vize, které si můžeš splnit. 

 

A to i když jsi žena, maminka s malými dětmi, samoživitelka, zaměstnaná, bez partnera a opory rodiny, i ty můžeš mí více různých příjmů. 

 

Doporučuji více projektů a příjmů. Když tě to bude bavit a dáš do toho sama sebe, budeš dělat jednotlivé kroky, je jen na tobě, jak daleko a rychle dojdeš.

Poslechneš-li si můj příběh, pochopíš, že jsem si vyzkoušela různě věci. Jdu už dlouho cestou finanční nezávislosti. Miluji takové věci, které občas finančně náročnější. Svou cestu a zkušenosti už pár let otevřeně sdílím online i offline.  

Ukazuji ženám, že v sobě mají takovou sílu a energii, která i hory přenáší. 

Na mých profilech na sociálních sítích, YouTube Kristýna Anna Gladiš a podcastu Představím tě světu najdeš plno tipů, tady je ale něco konkrétního pro tebe. 

Zaujme-li tě to, můžeš rychle začít tvořit nové příjmy. Projekt Social Retail mě velmi zaujal, nabízím ti tu šanci, kterou jsem využila i já.  

 

Sama se rozhodni, jestli je to i tvá cesta.

kristyna-anna-gladis

 

Co je to tedy Social Retail a proč mě zaujal? 

 

Zaujalo tě to?

Chceš využít tuto šanci, být blíž svým snům, další své příjmy?

Možná chceš kouknout na produkty, které jsou klienty  v mnoha zemích velmi oblíbeny. Sama jsem si zamilovala několik kousků, které často objednávám a už bych je fakt nevyměnila. Třeba si tu najdeš i ty své oblíbené. 

modere7049975
modere7049975

A jak snadno a nejvýhodněji nakoupíš v eshopu poprvé?

Klikneš-li na tlačítko nebo odkaz www.modere.eu/7049975 hned vedle, máš ode mne automaticky slevu 10   na svůj první nákup a s tím spojené i další výhody.

Nebo můžeš použít odkaz  www.modere.eu. Do políčka s dotazem od koho máš promo kód vlož 7049975. Pozor, bez tohoto kódu nemáš další výhody ani slevu 10€.

modere7049975
kristyna-anna-gladis

Chceš tipy na finance a hojnost. Klikni na ikonky níže

Chceš-li mou osobní podporu ve formě KONZULTACE nebo TERAPIE, 

napiš mi rovnou na messenger. 

Pojďme společně za svými sny 🙂