Koncept Social Retail

Pojďme si společně plnit své sny! 

Pojďme si společně plnit své sny! 

Není důležité, co máš za sebou, jaké vzdělání, zkušenosti, praxi, záleží, kam chceš dojít a jak chceš žít. Důležité jsou tvé sny a vize, které si můžeš splnit. 

 

A to i když jsi žena, maminka s malými dětmi, samoživitelka, zaměstnaná, bez partnera a opory rodiny, i ty můžeš mí více různých příjmů. 

 

Doporučuji více projektů a příjmů. Když tě to bude bavit a dáš do toho sama sebe, budeš dělat jednotlivé kroky, je jen na tobě, jak daleko a rychle dojdeš.

Poslechneš-li si můj příběh, pochopíš, že jsem si vyzkoušela různě věci. Jdu už dlouho cestou finanční nezávislosti. Miluji takové věci, které občas finančně náročnější. Svou cestu a zkušenosti už pár let otevřeně sdílím online i offline.  

Ukazuji ženám, že v sobě mají takovou sílu a energii, která i hory přenáší. 

Na mých profilech na sociálních sítích, YouTube Kristýna Anna Gladiš a podcastu Představím tě světu najdeš plno tipů, tady je ale něco konkrétního pro tebe. 

Zaujme-li tě to, můžeš rychle začít tvořit nové příjmy. Projekt Social Retail mě velmi zaujal, nabízím ti tu šanci, kterou jsem využila i já.  

 

Sama se rozhodni, jestli je to i tvá cesta.

kristyna-anna-gladis

 

Co je to tedy Social Retail a proč mě zaujal? 

 

Zaujalo tě to?

Chceš využít tuto šanci, být blíž svým snům, další své příjmy?

Možná chceš kouknout na produkty, které jsou klienty  v mnoha zemích velmi oblíbeny. Sama jsem si zamilovala několik kousků, které často objednávám a už bych je fakt nevyměnila. Třeba si tu najdeš i ty své oblíbené. 

modere7049975
modere7049975

A jak snadno a nejvýhodněji nakoupíš v eshopu poprvé?

Klikneš-li na tlačítko nebo odkaz www.modere.eu/7049975 hned vedle, máš ode mne automaticky slevu 10   na svůj první nákup a s tím spojené i další výhody.

Nebo můžeš použít odkaz  www.modere.eu. Do políčka s dotazem od koho máš promo kód vlož 7049975. Pozor, bez tohoto kódu nemáš další výhody ani slevu 10€.

modere7049975
kristyna-anna-gladis

Chceš tipy na finance a hojnost. Klikni na ikonky níže

Chceš-li mou osobní podporu ve formě KONZULTACE nebo TERAPIE, 

napiš mi rovnou na messenger. 

Pojďme společně za svými sny?