Kristýna Anna Gladiš

Šťastné tělo

Chceš se ve svém těle i životě cítit skvěle?

Celý život se zabývám zdravým životním stylem. Sama jsem vyzkoušela plno cest, metod, produktů, terapií a energetických technik. U mých klientů vidím, co je příčinou nespokojenosti, a společně nacházíme, co funguje. 

 

Vím, že spokojené tělo máme pouze tehdy, budeme-li o něj pečovat nejen zvnějšku, ale i zevnitř.  Nesmíme zapomínat i na naše vnitřní nastavení.

Kristýna Anna Gladiš

Na YouTube Kristýna Anna Gladiš v playlistu “Šťastný ve svém těle” a v podcastu  Představím tě světu najdeš ode mne plno tipů, zamyšlení, sdílení právě na toto téma ZDARMA. Vyber si kde chceš poslouchat a klikni na tlačítko níže.

eBook

Už se dlouho necítíš ve svém těle i životě “jako doma”. Třeba se ti hodí můj eBook  “Konečně Šťastný a spokojený ve svém těle i životě”.

eBook obsahuje komplexní rady a návody na změnu životního stylu, který si přizpůsobíš na míru. 

Jedná se o rozsáhlý pohled, soubor jednoduchých, jasných a rychlých tipů a doporučení ve více než 10 oblastech života. Cílem je trvalá změna ve tvém životě, ke které se dostaneš přirozenou, citlivou a příjemnou cestou dlouhodobě udržitelnou.

kristyna-anna-gladis
modere-vnirni-pece7049975

Moje srdcovky

k vnitřnímu užití

S těmito zdravými produkty se cítím konečně skvěle a nejen já, i plno dalších, kteří sdílejí své zkušenosti a moc fajn výsledky.  Už nejsem unavená, bez energie, zlepšila se mi i pleť, zhoustly vlasy,  funguje trávení. Mají plno benefitů pro mé tělo i život. Bez nich už být nechci.

Pečuj o sebe. Pravidelně dopřej svému tělu zdravé a kvalitní produkty.

modere7049975
modere7049975
modere7049975

Moji oblíbenci

k vnějšímu užití

Velmi dlouho jsem hledala pro svou velmi citlivou pleť vhodné produkty. I když mam přes 10 let kosmetický salon a vyzkoušela jsem mnoho značek, až nyní jsem našla to pravé pro mě. 

Doporučuji ti skvělé kolagenové produkty, které já již nevyměním.

288665638_10158474517157085_3799204444796771426_n
kristyna-anna-gladis

Regreska

hlubinná terapie

Již dlouho to zkoušíš a nedaří se? Vyzkoušela jsi už snad vše možné a stále nevidíš změny nebo se to vždy zas vrátí? 

 

Možná je tu něco hlubšího, v podvědomí, v tvých vzpomínkách, co tvému úspěchu a spokojenosti brání. Propojíme se online a společně se podíváme, co je příčinou a něco s tím jednou pro vždy uděláme.

Doporučuji, co mam na vlastní tělo vyzkoušené.

Pokud tě zajímají další mé SLUŽBY a PRODUKTY,  přes tlačítko tě to přesměruje na stránku, kde je vše pohromadě. Jsou tam i produkty ZDARMA.

Chceš-li mou osobní podporu ve formě KONZULTACE  napiš mi. Telefony moc neberu.

Nabízím ti tu více možností. Vyber si.

kristyna-anna-gladis