Kristýna Anna Gladiš

Krásné, zdravé vlasy

Na této stránce ti doporučuji, co pomohlo mě, co mám vyzkoušené. 

 

 

Hledala jsem dlouho a našla to nejlepší pro mě a mé vlasy.

 

 

 Věřím, že i ty budeš brzy spokojená a budeš mít radost ze svých krásných vlasů. 

Pečuj o sebe, pravidelně. 

 

Dopřej svým vlasům kompletní nejen vnější, ale i vnitřní péči.

Zde u mně na webu v sekci Produkty pro vnitřní péči  a sekci Produkty pro vnější péči doporučuji již několik skvělých produktů na vlasy.  

 

Jsou z jiného e-shopu, než následující produkty.

 

Následující produkty jsou od DuoLife.

Keratin Hair Complex (KHC) je doplněk stravy v kapalné formě na bázi keratinu a přírodních složek rostlinného původu. Má mezinárodní patenty.

Použité složky jsou 100% přírodní a byly klinicky ověřeny. Jejich účinnost byla potvrzena testy na růst a kondici vlasů. Suroviny použité v procesu formulace mají potvrzenou účinnost v případě perorálního použití; prostředek je určen pro ženy i muže.

DUOLIFE KERATIN HAIR COMPLEX ZDRAVÍ A KRÁSA V JEDNOM

kristyna-anna-gladis-keratin

KHC – KOMPLEXNÍ PŮSOBENÍ VE TŘECH KROCÍCH

1.KROK

KHC pomáhá vlasům růst

Extrakt z černé rýže a opuncie mexické ovlivňuje podporu růstu vlasů indukcí množení buněk v dolní části vlasových cibulek. Efektem jsou tzv. “baby hair”.

2.KROK

KHC zpomaluje vypadávání vlasů

Jedinečná kompozice složek byla vytvořena tak, aby se optimalizoval proces stimulace a obnovy vlasů. Všechny použité složky se vzájemně doplňují a vytvářejí tak kapalnou keratinovou terapii obnovy vlasů. Aplikací KHC lze předcházet nadměrnému vypadávání vlasů.

3.KROK

KHC dodává vlasům hustotu a zvyšuje jejich objem

V přípravku KHC jsou obsaženy bobule amly, které jsou zdrojem vit. C, důležitého pro vlasovou výživu. Nedostatek vit. C způsobuje zhoršení činnosti kůže na hlavě, což pak působí poruchy procesu vytváření vlasu a objevují se problémy s vypadáváním vlasů. Extrakt, který je obsažen ve výrobku z jader vinných hroznů ovlivňuje výživu a stimulaci vlasových cibulek. Tyto složky jsou rozhodující pro lepší strukturu vlasu a utěsnění jeho ochranné vrstvy.

Doporučuji vyzkoušet i na tyto produkty

Níže uvedené produkty jsou rovněž skvělé pro podporu tvých vlasů. Najdeš v sekci Produkty pro vnitřní péči TADY. Dodavatelem je společnost Modere. Nebo klikni na obrázek a přesměruje tě to rovnou na e-shop.

Doporučuji, co mám vyzkoušené.

Chceš-li mou osobní podporu ve formě KONZULTACE  napiš mi na msg nebo whatsapp a domluvíme se. Společně můžeme probrat tvé téma hlouběji.

Produkty se ti líbí?  Chtěla by ses o projektu dozvědět více a třeba si tím i přivydělat, jít za FINANČNÍ SVOBODOU?  Projekt má úžasnou energii a skvělou komunitu lidí.

Vyber si to nejlepší pro sebe.

kristyna-anna-gladis