Kristýna Anna Gladiš

Drahá ženo

Možná se i TY právě nacházíš v situaci, kdy jsi sama s jedním nebo více dětmi a bez partnera. Nebo se cítíš na vše sama, nikdo ti nepomáhá. Nemáš blízko sebe rodinu, oporu, pomoc. Prožíváš náročné období. Nemáš čas na sebe. Sotva stíháš vše, co je nutné. Jsi v začarovaném kruhu.

Nevěříš, že bude zas lépe, že zas budeš cítit oporu druhého, pomoc, nebudeš na vše sama?

Vím, čím asi právě procházíš, jak se cítíš. I já byla plno let sama s dcerou. 

Zkus se na to podívat z jiného úhlu. Právě ti život dává hodně těžkou LEKCI.

Zkouší tě, zda to zvládneš. On ví, že ano.

V životě dostáváme takové LEKCE, které dokážeme zvládnout.

Mnohdy ale nevěříme, pochybujeme. Říkáme si proč právě já?

Je mnohdy velmi těžké vidět světlo na konci tunelu. Je těžké povznést se nad tuto situaci. Koukat na ni z nadhledu. Brát to jako období, které zas pomine, a BUDE LÉPE.

Pokud jsi v takové situaci, věř, že jsi VELMI SILNÁ ŽENA. Máš své dary a velikou VNITŘNÍ SÍLU ukrytou v sobě. Tvá duše si již prošla mnohým těžkými zkouškami, toto není první. Je to jen další krok, jak zas o kousek postoupit. Jak se dostat na vyšší úroveň.

Každý jsme na své cestě životem, na určitém úseku této cesty.

Jednou jsme NAHOŘE, jednou DOLE. Když jsme zrovna na dně, je to právě to místo vhodné k ODRAZU a můžeme se pak dostat se ještě výš, než před tím. Pro to je právě DNO pro nás dobré.

Jako existuje světlo a tma, tak existují i šťastné nebo bolestné, těžké chvíle. Jak by sis mohla uvědomit své štěstí, kdybys nepoznala opak, smutek, bolest.

 

TVÁ SITUACE BRZY POMINE. VĚŘ!

Jednoho dne to bude za tebou. Budeš za ni třeba i vděčná.

Přemýšlej, co když tě současná situace vede k tomu, abys v sobě našla ten svůj UKRYTÝ POKLAD, svatý grál. Poklad, který sama nyní ani nevidíš a netušíš, přesto září.

Možná by měla změnit PRIORITY. Mít sebe na prvním místě. Začít myslet i na své potřeby, na sebe. Poslouchat svou intuici. Cítíš se jako žena? Dokážeš plynout, občas jen tak být? Stačí i maličkosti, minutky denně.

Dokážeš rozeznat, co je pro tebe DOBRÉ a co bys měla ze svého života odstranit?

Proč bys potřebovala okolo sebe něco, co ti bere energii, vyčerpává?

Co když se nyní nacházíš právě na rozcestí. Možná máš změnit SMĚR SVÉ CESTY. Zkus naslouchat svému srdci. Kam tě vede? Tvé srdce to s tebou myslí nejlépe. Možná je právě zklamané, možná se vzpamatovává ze ztráty nebo bolesti. Dej mu svou pozornost. Dovol mu zotavit se, VYLÉČIT se a zas nabrat síly. PROPOJ se s ním.

Je mnohdy těžké v této situaci důvěřovat VESMÍRU.

Možná se právě cítíš sama, bez jakékoli opory. Možná necítíš sílu vesmíru nebo myslíš, že na tebe zapomněl. Nezapomněl. On ví. Vidí. Stále stojí tiše za tebou. Respektuje tvou cestu a tvá rozhodnutí. Nesoudí. 

Že jsi už přestala věřit? Že se už dlouho cítíš na celém světě sama? Nejsi sama. Stojí za tebou CELÝ TVŮJ ROD. Oni v tebe vložili tu velikou DŮVĚRU, že budeš pokračovat, v čem oni začali. Oni ví, že to zvládneš, protože jsi silná a je v tobě kousek každého z tvých předků. To nejlepší z nich. Už dávno věděli, že přijdeš, vybrali si právě tebe. Ví, co vše dokážeš.

MÁŠ VELKOU SÍLU. MŮŽEŠ SI SAMA TVOŘIT SVOU VLASTNÍ REALITU.

CHCEŠ JI MÍT POZITIVNÍ NEBO NEGATIVNÍ? V JAKÉM NASAVENÍ CHCEŠ ŽÍT?

DOKÁŽEŠ NA VŠEM VIDĚT I TO DORÉ NEBO JEN TO ZLÉ?

Slovo „DOVOLIT SI“ je velmi mocné.

Co si dovolíš ? Co si nedovoluješ?

VĚŘ, skutečně NEJSI SAMA. Máš okolo sebe další bytosti, své drahé děti. Naše DĚTI jsou velmi moudré, chápající, milující. Jsou to čisté bytosti, upřímné a velmi inteligentní. Jsou napojené na energie vesmíru, cítí svou intuici. Mnohé děti dokážou léčit hluboká zranění našich duší. Uč se od nich. Vnímej jejich esenci. Naslouchej jim.

Jednou na sebe budeš VELMI HRDÁ. Co vše jsi dokázala a zvládla?

Možná budeš cítit VELIKOU VDĚČNOST. Pochopíš tuto zkoušku.

Velmi tě obdivuji. Vím již teď, že to všechno zvládneš. Věř si. Dovol si to. Důvěřuj ve svou cestu. Děkuj za tento dar, dar růstu a vývoje tvé duše.

 

Buď ženou, bohyní, buď svobodnou bytostí

a tvůrkyní své krásné a šťastné budoucnosti.

 

Cítíš-li se slabá, nedokážeš-li sama vykročit tím správným směrem, nemáš-li sílu vystoupit z kruhu, podávám ti pomocnou ruku. Společně najdeme světlo na tvé cestě.