Kristýna Anna Gladiš

nemetona

Nemetona – posvátný háj

Co je to Nemetona – posvátný háj? Markéta Nemetona Vlčková provází ženy na cestě k ženství, mateřství, porodem i vlastní síle. Je tvůrce i terapeutkou. Povídáme si spolu o všem, co svým klientům nabízí.

Ženská duše a vnitřní síla

S Markétkou máme podobný cíl, poslání, a to pomáhat ženám. Každá žena má své téma, některá se chce propojit ze svou ženskou energií, cítit se žensky, jiná je na cestě za miminkem, prochází těhotenstvím, připravuje se na porod nebo již na výchovu svého miminka. Je dobré vědět, že je plno různých možností, cest, tipů, které ti mohou udělat tvou cestu příjemnější nebo ti pomohou to změnit k lepšímu.

Panenky vnitřní síly

Mám mnoho klientek právě ženy, které chtějí změnit některý z těchto aspektů života. Jsem velmi vděčná za důvěru každé ženy. Pro některé ženy je cesta náročnější, delší, ale nemusí být. Můžeme to společně změnit. Pokud jsi otevřená změně a hodí se ti na tvé cestě průvodce, nabízím konzultaci nebo přímo regresku.  Můžeme se dostat do tvých vzpomínek, do v podvědomí uložených vzorců, odstraníme, co ti blokuje ve tvé cestě.

Jsme průvodkyně, které i mohou být po boku

Náš rozhovor si můžeš poslechnout na mém YouTube kanálu Kristýna Anna Gladiš, trvá cca 37 minut. Nebo si ho pusť rovnou zde tady.

Myslím, že za 37  min. jsme stihly probrat mnoho aspektů života žen.

Máš-li raději podcast, najdeš ho i v mém podcastu Představím tě světu, který najdeš na platformách Spotify, iTunes, Google podcasty, Seznam podcasty, Anchor.

Pokud se ti mé rozhovory, videa, podcasty líbí, budu ráda za tvůj odběr mého YT kanálu, podcastu, like, komentář, názor nebo sdílení, třeba přímo pod videem na YouTube.

Možná máš ve svém okolí někoho, komu by  náš rozhovor, podcast mohl pomoci, nebo by i pro něj toto téma bylo zajímavé, budu také vděčná za tvé doporučení a sdílení dále.

panenky-vnitrni-sily

Možná, že si raději přečteš nějakou KNIHU na toto téma. Bylo vydáno již mnoho skvělých knih, které ti mohou pomoci na tvé cestě. 

 

Sama doporučuji třeba knihu “Duše miminek” nebo “Bohyně v každé ženě”, ve kterých je velká moudrost. Koupit si ji můžeš třeba rovnou  TADY.

Děkuji za tvůj čas i sdílení mých videí.

Těším se, že třeba někdy budeš i ty mým hostem rozhovoru. Hostem může být totiž každá žena nebo muž. Jsme na jedné vlně. Společně se podporujeme, společně jsme silnější. Ukazujeme cestu i našim dětem a jejich dětem.

Najdeš tam několik playlistů, např. Cesta za miminkem, Tipy na knihy, Rozhovory, Finanční svoboda, Hojnost, ad.

Přeji ti, ať se cítíš Ženou s velkým "Ž".

Pamatuj, vše je na tobě, co a jak si ty sama dovolíš žít.

kristyna-anna-gladis