Kristýna Anna Gladiš

podnikani-a-materstvi

Podnikání jako benefit na cestě za miminkem

Čím dál více žen zažívá ve svém životě delší období, kdy čeka na své vytoužené miminko. Miminko ale stále nepřichází. Když ale odpoutají svou pozornost od otěhotnění, na které čekají každým dnem, může se stát, že rozjedou své podnikání, ani neví jak.

Mám velmi mnoho klientek na konzultacích a terapiích, kde hlavním tématem je právě mateřství. Ženy již dlouho čekají na potvrzení těhotenství.  Současně mám mnoho klientek, kterým pomáhám nalézt své poslání, práci snů, rozjet podnikání, finančně se osamostatnit, tvořit si pasivní příjmy, ad.

Ženy za mnou přijdou s jedním z těchto témat a ve finále řešíme i to druhé. 

I já mám své zkušenosti

Když se zpětně podívám na svůj život a své zkušenosti, uvědomuji si, že jsem také plánovala miminko, které dlouho nepřicházelo, a mezitím jsem si vytvořila pasivní příjmy a zároveň nastartovala i své podnikání. Bylo to ještě při zaměstnání. Měla jsem na to čas a nebyla jsem pod časovým tlakem. 

Ženy dlouho čekající na miminko upínají pozornost právě jen tímto směrem a na nic jiného už nemyslí. Chápu to, znám to. Vím, že rady “nemysli na to”, nejsou ženami vůbec oblíbené.  Věřím, že blízcí a známí to myslí dobře, jen v ženě to často vyvolává bezmoc než naopak podporu a pomoc.

hodina-pro-tvou-dusi

To se lehko říka: "Nemysli na to".

Realita je ale náročnější, než si druzí myslí.

Proto svým klientkám neradím “nemysli na to”.  Pomáhám jim vzpomenout si na aktivity, které milují, které je baví. Jaké aktivity dělaly v dětství s radostí? U kterých se pro ně zastavil čas a nic jiného v tu chvíli neexistovalo?

Ženy se tak znovu rozpomenou na své koníčky a velmi často se postupem času z koníčku stává i přivýdělek, vedlejší činnost a poté i podnikání.

Více si už poslechni ve videu

Je pro mě mnohem příjemnější a také rychlejší ti to říci ve videu, než psát.  Věřím, že i pro tebe lepší. Co tedy konkrétně myslím pod názvem  tohoto článku “Podnikání jako benefit na cestě za miminkem” si můžeš poslechnout na  YouTube kanálu Kristýna Anna Gladiš, trvá cca 11 minut. Nebo si ho pusť rovnou tady níže. Stačí kliknout na červenou šipku uprostřed.

Máš-li raději podcast, najdeš další informace, o kterých mluvím, i v mém podcastu Představím tě světu. Najdeš ho na platformách Spotify TADY,  iTunes TADY,  Google podcasty, Seznam podcasty, Anchor.

Odpoutání pozornosti jiným směrem, než je jen miminko, těhotenství, mateřství často pomůže urychlit příchod miminka.

Pozornost nemusí být na práci, podnikání. Může to být cokoli, co ti dělá radost. Třeba cestování, seberozvoj, vzdělávání, tvoření, malování, ad.

Často se ale právě i těchto aktivit stává přivýdělek, který na začátku ženu vůbec nenapadl.

Pak žena nachází své poslání, které ji baví, dělá radost a zároveň uživí.

diamant-tve-duse

.

Dává ti to smysl?

Mám pro tebe dárek.

Napiš mi na messenger Kristýna Anna Gladiš a můžeme to spolu probrat. Jako dárek ti nabízím 15 min. konzultaci ZDARMA.

Chceš si poslechnout další tipy,

které ti mohou pomoci k  otěhotnění

Poslechni si je na mém YouTube kanálu Kristýna Anna Gladiš TADY v Playlistu Cesta za miminkem. Najdeš zde již více než 24 videí a rozhovorů, kde povídám o různých možnostech, metodách a tipech nejen já, ale i moji hosté, další odborníci.

Máš-li raději podcast, poslechni si je v již výše zmíněném podcastu Představím tě světu, na Spotify TADY,  iTunes TADY, Google podcasty, Seznam podcasty, Anchor.

stastne-telo

Chceš být finančně sbobodná?

Hledáš svou cestu k finanční svobodě a hojnosti? Víš, co chceš a jdeš si za tím?  Jsi otevřena příležitostem? I ženy, maminky, samoživitelky si mohou plnit své sny. 

Přeji ti, ať se ti splní vše, co si přeješ.