Kristýna Anna Gladiš

stastne-telo

Jak mít šťastné tělo?

Šťastné tělo můžeš mít i ty. Není to jen o pohybu a stravě. Můžeme jít spolu i hlouběji, do podvědomí, vzorců, programů.

Již mnoho let vnímám, že dát pozornost svému tělu je nezbytností. Abych slyšela svou intuici, potřebuji slyšet i signály svého těla. Mnoho žen okolo mě se intenzivně zaměřuje na své tělo, někdy možná až příliš. Ne vždy se ale jde do hloubky, která je občas velmi důležitá. 

Možná řeší svou postavu, váhu, pleť, vlasy. Možná chceš cítit své tělo, naslouchat mu.

Naše tělo ví, co je pro něj to nejlepší

Některé ženy řeší par kilogramů navíc, jiné zas chtějí mít více kilo. Někomu se nelíbí silnější pas, jiné zas menší poprsí, slabé jemné vlasy, vrásky nebo strie po porodu.

Všímala jsem si toho okolo sebe velmi často a proto jsem napsala eBook Konečně šťastný a spokojený ve svém těle i životě TADY.

Jak být šťastný ve svém těle i životě?

V rozsahu cca 60 stran se zabývám především vztahem sama k sobě, nastavením mysli, vztahu ke změnám, našemu tělu.  Věnuji se i očistě těla, vlivu luny, využití afirmací. Najdeš tu plno tipů a doporučení ke snížení váhy, stravování, pitnému režimu,  Nenajdeš tu přesné jídelníčky, tlak na pohyb, cvičení.  Základem všeho je takový životní styl, který v tobě a tvém  tělu nevyvolává stres.

stastne-telo

Cítit se v životě šťastná úzce souvisí i s naším šťastným tělem. Je důležité kde žijeme, s kým žijeme, koho máme okolo sebe, jak smýšlíme, jak trávíme svůj každý den, jak se o tělo staráme, jakou péči mu dáváme, i tu neviditelnou péči a také, co do svého těla vkládáme. 

Právě o tomto všem mluvím v mnoha videích na YouTube kanálu Kristýna Anna Gladiš a podcastu Představím tě světu na Spotify, iTunes, Google i Seznam podcasty.

Na mém YT a v podcastu najdeš plno tipů na šťastné tělo

Klikneš-li na ikonky níže, přenese tě to na mé tipy, krátká i delší videa a rozhovory na mém YT kanálu a podcastu na Spotify nebo iTunes a můžeš hned poslouchat. Najdeš mě i na Google podcast, Seznam podcast a Anchor. Na YT mám přímo playlist “Šťastný ve svém těle”, kde je pěkně vše pohromadě.

V roce 2023 jsem rozběhla výzvu zaměřenou na naše tělo. Stále se můžeš připojit do uzavřené FB skupiny žen, které se vzájemně podporují, sdílejí, společně jdeme za spokojeností s naším tělem a tedy i v životě. Napiš mi na messenger, pokud se chceš také do této bezpečné komunity žen připojit. Kontakt na mě je přímo TADY. Stačí kliknout.

Jsem na všech sociálních sítích, nejen na youtube a podcastu. Většinou mě najdeš pod mým jménem, Kristýna Anna Gladiš. Kontakty najdeš i TADY. 

 

 Sleduj mě, najdeš tu ZDARMA již pár desítek videí, tipů a rozhovorů. Postupně přidávám další tipy.

Zde na mém webu jsem vytvořila samostatnou stránku Šťastné tělo, tam najdeš VÍCE.

Také ti mohu nabídnout mou osobní podporu ve formě konzultace nebo terapie, regresky.

Pečuj o své tělo

Velmi důležitá je naše kvalitní, pravidelná, dlouhodobá osobní péče o naše tělo. Nejen duchovní práce, energetická, mentální, ale i například služby jako masáže, wellness aktivity, krémy, oleje, esence, které používáš na své tělo, ale i kvalitní produkty, suroviny, které do svého těla vkládáš.

 

Nejde o kvantitu, ale především o kvalitu, čistotu.

Sama mám své oblíbené produkty pro vnitřnívnější péči, které ti mohu doporučit. Najdeš je v sekci Šťastné tělo

S těmito čistými, kvalitními produkty se cítím konečně skvěle a nejen já, i plno dalších, kteří sdílejí své zkušenosti a moc fajn výsledky.  Už nejsem unavená, bez energie, zlepšila se mi i pleť, zhoustly vlasy,  funguje trávení. Mají plno benefitů pro mé tělo i život. Bez nich už být nechci. 

 

Třeba i ty je po vyzkoušení už nevyměníš za jiné 🙂