Kristýna Anna Gladiš

rodicovstvi materstvi

Vědomé rodičovství – cyklus přednášek

Mnoho mužů i žen si uvědomuje svou silnou transformaci na cestě k rodičovství a při výchově dětí. Možná to znáte pod pojmem „vědomé rodičovství“. Je to transformační proces nejen pro ženu, muže, pro celou blízkou rodinu, i děti.

Sama to velmi dobře znám a řeším s mnoha mými klienty. Proto jsem se propojila s Ingrid Cristal Hamarikovou a v cyklu 4  přednášek jsme si právě na toto téma povídaly.

 

V tomto článku najdeš vše pěkně pohromadě, na jednom místě, na jedno kliknutí.

Cyklus 4 obsáhlých přednášek

Ještě v úvodu bych zmínila něco důležitého pro tebe, pokud stále čekáš na své miminko. Při konzultacích, v terapiích, v regresce si velmi často povídám se ženami,  kterým se nedaří otěhotnět. Ve většině případů se zdá, že příčinou je jejich zdraví, stres, psychika, ale často za tím vším jsou hluboké, silné bloky, které brání otěhotnění.

 

Bývá to i jako silná ochrana ženy, před dalším zraněním, bolestí, kterou si žena ve svém podvědomí stále velmi silně pamatuje.

co-pomuze-na-otehotneni

Mnoho žen v minulých životech o své děti přišlo nebo jim byly odejmuty. Děti onemocněly a nebyly léky nebo nebylo dostatek peněz na uživení celé rodiny. To vše máme většina z nás ve svých vzpomínkách uloženo.

 

K těmto vzpomínkám se zřídka dostaneme a uvolníme samy, proto je fajn využít průvodce, který klientce pomůže vytvořit bezpečný prostor, aby se dostala až na počátek, až tam, kde tyto traumata, bloky vznikly a tam je společně uvolnily.

Cesta za miminkem je někdy velmi dlouhá,

vyčerpávající, ale rozhodně stojí za to.

nedari-se-mi-otehotnet

Ve 4 přednáškách si s Ingrid Cristal Hamarikovou  povídáme právě na téma, o kterém se moc nemluví, o posvátnosti rodičovství, mateřství, o vědomém  rodičovství, vědomém porodu, ale i o mateřských zraněních. 

 

Celý cyklus povídání najdeš na mém  YouTube kanálu Kristýna Anna Gladiš a v podcastu Představím tě světu na Spotify, iTunes, Google podcast, Seznam podcast a Anchor.

Všechny 4 naše přednášky si můžeš

poslechnout i přímo tady níže

1. přednáška je takovým úvodním povídáním k našemu tématu vědomého rodičovství. Přednáška trvá 1 hod 25 minut. Ano, je delší, ale toto téma si vyžaduje více času.  Uvař si kávu, čaj nebo si nás pusť třeba v kuchyni u vaření.

1. přednáška

Posvátná cesta za miminkem

Máš-li raději PODCAST, najdeš ho v podcastu Představím tě světu, který najdeš na platformách Spotify, iTunes, Google podcasty, Seznam podcasty, Anchor. Když klikneš na ikonky podcastu níže, zavede tě to přímou cestou na podcast.

2. přednáška

Volání mateřství

Povídání trvá 43 minut a klikneš-li opět na ikonky podcastu níže, můžeš poslouchat ve formě podcastu.

3. přednáška

Zranění v mateřství

Povídání trvá 52 minut a přes ikonky podcastu se zas přeneseš na podcast.

4. přednáška

Vědomý porod

Nyní si povídáme “jen” 39 minut a přes ikonky podcastu zas přejdeš na podcast.

Na YT mám playlist Cesta za miminkem

Na mém YouTube najdeš celý playlist Cesta za miminkem, kde je mnoho dalších videí a rozhovorů z různými odborníky, terapeuty, různé možnosti, cesty, tipy.

Pokud se ti mé rozhovory, videa, podcasty líbí, budu ráda za tvůj odběr mého YT kanálu, podcastu, like, komentář, názor nebo sdílení, třeba přímo pod videem na YouTube Kristýna Anna Gladiš.

Možná máš ve svém okolí někoho, komu by  náš rozhovor, podcast mohl pomoci, nebo by i pro něj toto téma bylo zajímavé. Budu ti vděčná za tvé doporučení a sdílení a šíření dál.

cekam-na-otehotneni

Možná, že si raději přečteš nějakou KNIHU na toto téma. Bylo vydáno již mnoho skvělých knih, které ti mohou pomoci na tvé cestě transformace.

 

Úžasná kniha je Duše miminek od Walter Makichen. Bývá často vyprodaná, protože je ženami velmi oblíbená. Koupit si ji můžeš třeba rovnou  TADY. 

Děkuji ti za sdílení mezi další vědomé ženy a muže.

Těším se, že třeba někdy budeš i ty mým hostem rozhovoru. Hostem může být totiž každá žena nebo muž. Jsme na jedné vlně. Společně se podporujeme, společně jsme silnější. Ukazujeme cestu i našim dětem a jejich dětem.

Věř, že miminko, na které čekáš, přijde ve správný čas.

kristyna-anna-gladis