Kristýna Anna Gladiš

byznys_hrou

Byznys hrou

Chceš vydělávat více peněz, ale mít více času na rodinu? Pracovat efektivně a vytvořit si něco, co ti bude dlouhodobě přivádět nové zákazníky a finance, i když budeš spát?

Projekt BYZNYS HROU založila Viktorie Tiw, aby nabídla komplexnější služby pro maminky, ženy online podnikatelky a také tvůrkyně, které touží po tom, aby byly finančně nezávislé, ale mají málo času nebo jim jejich stávající strategie nepřináší tolik, kolik by doopravdy chtěly a jsou na tenkém ledě, který vede k tomu, opustit tuto cestu, kterou si zvolily.

Je mi ctí být součástí tohoto velkého projektu Byznys hrou

Obě věříme, že online podnikání není ještě uplně ztracené. Jen to chce čas a vytrvalost a především chytře investovat tento čas do něčeho udržitelného, do něčeho, co nám bude dlouhodobě přinášet zisky i bez naší přítomnosti. A TÍM JE BLOG!

Energii, kterou věnuješ do tvorbu příspěvků na sítích můžeš využít na blogu, kde je tvůj obsah stále aktuální a nezapadne mezi dalšími!

Viktorie Tiw ukáže, jak je důležité v dnešní době budovat si svůj hodnotný obsah na blogu, protože sociální sítě upadají rychlostí světla a je opravdu promarněný čas tvořit kvalitní a dlouhý příspěvek třeba na Facebook, kde tento příspěvek je za hodinu už starý. 

 

Naopak na blogu i starý článek může vydělávat, pokud to děláš chytře! 

 

A Viktorie Tiw ví jak na to!

byznys-hrou

Získej více času pro sebe a svou rodinu díky chytré strategii a hotovým šablonám, vzorům či jednoduchým návodům.

Staň se online podnikatelkou a vydělávej si psaním jako Viktorie Tiw

Jaké dovednosti ti tento program přinese?

Projdeme si tři důležité pilíře, které ti pomohou vytvořit základ úspěšného a dlouhodobého podnikání, které tě bude bavit. Jsou jimi tvá značka, nabídky a především pak prodej. Naučíš se každou dovednost vypilovat k dokonalosti a především originalitě. 

Co si z projektu odneseš?

To je vše detailně popsáno v tomto článku ZDE.

Také si o tom spolu s Viktorií povídáme TADY.

A na co dalšího se můžeš těšit?

V rámci půlročního programu tě toho čeká spousta. Těšit se můžeš na skupinová živá vysílání, na kterých si probereme mimo jiné úskalí spojená s blogováním. 

 

 

Rady s tebou během vysílání bude sdílet nejen Viktorie Tiw, ale i já.

Využiji své zkušenosti s budováním YouTube kanálu Kristýna Anna Gladiš a podcastu Představím tě světu

Nouze však nebude ani o osobní setkání, čeká nás totiž i jedna osobní sešlost.

 

V rámci akademie BYZNYS HROU se budeme společně podporovat a bok po boku růst. 

Naším společným cílem je společná propagace, podpora a růst vašich blogů nejen na počtu čtenářů, ale i zakázek. 

Jako DÁREK od Viktorie získáš i možnost zveřejnit svůj nejlepší článek nebo svůj příběh v novém e-magazínu ONLINE, který vznikl, aby podporoval ženy masterclass ŽENY V ONLINE SVĚTĚ.

byznys_hrou

Není příliš pozdě na psaní blogu v roce 2022?

Odpověď zní jednoznačně „NENÍ!“. V naší akademii BYZNYS HROU blogování definujeme jako proces vytváření a publikování jakékoliv formy online obsahu, a to za účelem růstu tvého podnikání. Jakmile se tedy bavíme o blogování, máme tím na mysli jakýkoliv druh obsahu, který se publikuje online.

 

Může se jednat o zveřejňování písemného obsahu na blog, hostování podcastu či kanálu na YouTube a stejně tak se může jednat o spojení s publikem prostřednictvím e-mailu.

 

Tím se dostáváme k tomu, že blogování je nejen stále aktuální, ale ve skutečnosti ještě relevantnější než kdykoliv předtím. Online prostředí je totiž mezi lidmi stále rozšířenějším.  

viktorie-tiw

A kdo je Viktorie Tiw,

autorka projektu Byznys hrou?

Viktorie Tiw: ” Podnikám online už víc jak 7 let, ale blogerkou jsem víc jak 16 let a za tu dobu jsem vytvořila hodně úspěšných blogů, online magazínů, e-knih i kampaní nejen pro sebe, ale i pro své klienty. Vyzkoušela jsem toho opravdu hodně a všechno mé know-how můžete získat právě v akademii, kde vám pomohu prorazit s dokonalým a autentickým obsahem, který bude prodávat.”