Kristýna Anna Gladiš

nemohu-otehotnet

Nemohu otěhotnět

Téma rodina, děti, spokojené páry, spokojené ženy, podnikatelky a má intuice mě vedly k propojení s dalšími ženami. Budeme společně průvodkyněmi dalším ženám na cestě za jejich vytouženým miminkem.

Vidím na sociálních sítích, že mnoha podnikatelkám se daří v pracovní oblasti, v soukromém životě ale již dlouho touží po miminku. Jsou to informace, které nejsou veřejné. Je to mnohdy taková 13. komnata, když miminko dlouho nepřichází. Ženy často nemají s kým o svém přání, snu, mateřství mluvit.

jak-otehotnet

Ne vždy je muž komunikativní a chápe pocity ženy a čím si žena prochází. Naopak i muži si prochází svu cestou a není to pro ně mnohdy lehké. Slyším často, že okolí, rodina, kolegové v práci vyvolávají v ženách, párech ještě více smutku a bolesti, když se dlouho nedaří.

Mnoho žen nebo párů si tak svou touhu po potomkovi nechává pro sebe. Píši tu hlavně o ženách, neboť s nimi jsem ve velmi úzkém kontaktu. Mužů, kteří se mnou osobně sdílí sen stát se otcem, není zatím tolik.

Propojuji se s dalšími ženami

První z nich je  Mgr. Michala Pokorná, která se rovněž jako já specializuje na podporou žen na cestě za miminkem. Na začátku května jsme s Míšou započaly náš cyklus povídání, rozhovorů, sdílení, podpory na téma „Cesta za vytouženým miminkem“.

co-pomuze-na-otehotneni

Michala je systemická koučka a supervizorka, instruktorka pilates a kalanetiky, lektorka vzdělávacích programů. Já pracuji s klientkami energeticky, jdeme do hloubky pomocí regresky, kde uvolňujeme bloky z dávné minulosti, které brání otěhotnění. Pokud je nám dovoleno, žena se propojí s miminkem, které k ní plánuje přijít. Je možné se domluvit i na konzultacích, kde se často otevřou různé cesty  a možnosti.

Společně s vámi sdílíme své cesty, zkušenosti naše i našich klientek, probíráme různé možnosti, které mohou pomoci.

Sdílíme, podporujeme, dáváme naději

Rády bychom daly ženám, budoucím (čekajícím) maminkám naději. Tuto cestu k miminku probereme z různých úhlů a půjdeme do hloubky.  Věříme, že dáme ženám plno tipů a ukážeme cesty, které je možné využít. Probereme i umělé oplodnění, adopci, křesťanský pohled, různá zranění uložená v podvědomí i méně a více kontroverzní metody, které se na světě využívají.

Často pozornost jiným směrem, například k lékařské pomoci, adopci, ad. způsobí, že otěhotnění přirozenou cestou velmi brzy přijde.

tipy-na-otehotneni

Náš 1. úvodní rozhovor z 10.5., povídání o tématu mateřství, otěhotnění a dětech si můžete poslechnout na mém YT kanálu Kristýna Anna Gladiš nebo v podcastu na SpotifyiTunes.

Ve 2. rozhovoru, 15.5., mluvíme o jedné z cest, asistované reprodukci, lékařské péči a věcech s tím spojených. Často je s tím spojeno plno mýtů, domněnek. Je dobré mít informace,  vyslechnout si  zkušenosti a mít jasno. Pro mnohé ženy je to neznámá cesta, často spojená s negativními dopady a ne tak velkou úspěšností.

I tento rozhovor si můžete poslechnout na mém YT kanálu a podcastu na Spotify nebo iTunes.

Nyní se těšíme na sobotu 28.5. 19 hod. a náš 3. rozhovor, kdy otevřeme další téma. Možná to bude právě cesta adopce nebo cvičení pomocí pilates, kalanetiky, ad. Uvidíme. Buďte s námi naživo nebo si poslechněte ze záznamu nebo v podcastu.

S Míšou plánujeme pořádat online i offline malá skupinová setkání pro ženy, které cítí, že potřebují skupinovou podporu.

Pokud ti více vyhovuje individuální péče, soukromí, bezpečný prostor a nechceš s dalšími ženami sdílet, můžeš se obrátit na jednu z nás. Obě máme své cesty, které směřují ke stejnému cíli, miminku, mateřství.

A kdo je druhá žena?

Druhá žena, které si také velmi vážím, je Barbora Havlíčková, dula a osobní poradkyně cykličností a ženské energie, fotografka a hlavně vědomá a moudrá žena. Barbora žila v Anglii, Americe, organizovala ženské kruhy, má mnoho aktivit a hlavně zkušenosti, které sdílí.

 

Společně budeme na našich YT kanálech hovořit o různých ženských tématech, mateřství nevyjímaje.

Věřím, že tímto naše spolupráce začíná a jistě vás jednou pozveme na společné setkání, osobní semináře, zážitkové víkendové akce pro ženy. 

Zajímá-li vás cykličnost a ženská témata, koukněte a sledujte Barboru na jejím YT kanálu Studio MADAM Mapovaní Cykličnosti.  Spolu jsme si již na tyto témata jí blízká povídaly. Níže si nás můžete poslechnout. A na další již naplánované rozhovory se těšte.

Obě ženy velmi obdivuji a jsem vděčná, že jsme se potkaly. Budeme tu pro vás, společně na cestě za miminkem.

S námi naživo nebo ze záznamu?

Budete s námi naživo nebo si nás poslechnete ze záznamu?

tipy-na-poceti