Kristýna Anna Gladiš

zdravy-zivotni-styl

Jak na zdravý životní styl?

Jak na zdravý životní styl?  Co to vše obnáší? Není to jen o stravě a pohybu. Toto téma je velmi široké. Najdi si tu svou cestu, jak být spokojený se svým tělem i životem.

V čem se cítíš dobře? Hledáš to?

V rozhovoru s Terezou Kolenskou, odbornicí na zdravý životní styl, jsme si povídaly o životním stylu, který samy žijeme. Tereza pomáhá lidem, aby se cítily ve svém těle dobře. Zabývá se nejen stravou, pohybem, sportem, ale i nastavením mysli.

 

Zmínily jsme plno tipů, které pro tebe mohou být přínosné. Vyzkoušej si, co z toho je to pravé pro tebe. Nemusí ti vyhovovat vše, protože každý jsme jiný a máme tu svou unikátní cestu.

Některé veřejné názory jsou protichůdné.

Je dobré držet půst?

Jíst nebo nejíst maso?

Doporučily jsme pokusit se týden si zapisovat vše, co sníte. Tak získáme přehled, náhled na naši stravu. Také jsme se bavily o vhodnosti domácích a i sezonních potravin. Rovněž je fajn pečovat i o naše střeva.

Cesta ke spokojenému životu, spokojenosti se svou postavou je pro mnoho lidí náročná, proto je fajn využít i služeb odborníků, např. výživových poradců, lékařů nebo fitness trenéru.

Já sama měla mnoho klientek, které chtěly žít zdravě, být spokojené i se svou postavou, ale stále se to nedařilo. Pokud se i tobě již dlouho nedaří,  mohu ti doporučit mou konzultaci nebo přímo regresku.  Můžeme se dostat do tvých vzpomínek, do hluboko v podvědomí uložených vzorců, odstraníme, co ti blokuje ve tvé cestě ke spokojenosti.

Poslechni si další tipy v našem rozhovoru

Náš rozhovor si můžeš poslechnout na mém YouTube kanálu Kristýna Anna Gladiš, trvá něco málo přes  56 minut. Nebo si ho pusť rovnou zde níže.

Máš-li raději podcast, najdeš ho i v mém podcastu Představím tě světu, který najdeš na platformách Spotify, iTunes, Google podcasty, Seznam podcasty, Anchor.

Pokud se ti mé rozhovory, videa, podcasty líbí, budu ráda za tvůj odběr mého YT kanálu, podcastu, like, komentář, názor nebo sdílení, třeba přímo pod videem na YouTube.

Možná máš ve svém okolí někoho, komu by  náš rozhovor, podcast mohl pomoci, nebo by i pro něj toto téma bylo zajímavé, budu také vděčná za tvé doporučení a sdílení dále.

A co třeba knihy?

Možná, že si raději přečteš nějakou KNIHU na toto téma. Bylo vydáno již mnoho skvělých knih, které ti mohou pomoci na tvé cestě.

 

Sama jsem přečetla mnoho úžasných knih. Doporučuji třeba knihu “Vnitřní inženýrství” nebo “Miluj svůj život”, ve kterých je velká moudrost. Koupit si ji můžeš třeba rovnou  TADY.

Děkuji za tvůj čas i sdílení mých videí.

Těším se, že třeba někdy budeš i ty mým hostem rozhovoru. Hostem může být totiž každá žena nebo muž. Jsme na jedné vlně. Společně se podporujeme, společně jsme silnější. Ukazujeme cestu i našim dětem a jejich dětem.

Přeji ti, ať se ve svém těle i životě cítíš skvěle.

Pamatuj, můžeš mít vše, co si sama dovolíš.
Je to jen a jen na tobě.

kristyna-anna-gladis