Kristýna Anna Gladiš

vedome-rodicovstvi

Vědomé rodičovství

Čím dál více rodičů si uvědomuje svou transformaci na cestě za miminkem a při výchově dětí. Říká se tomu například „vědomé rodičovství“. Je to velký transformační proces pro ženu, muže i děti. Cesta za miminkem a poté i s minkem je posvátná, obohacují, transformační. Toto necítím jen já, ale plno mých klientů, sledujících i mnoho dalších párů. A možná i právě ty.

Rodičovství je veliký proces pro ženu i muže. Další dítě, sourozenec v rodině ovlivňuje všechny členy rodiny, i ty dříve narozené děti.

Nejen ženám, ale i mužům je důležté dát prostor. Vyslechnout je, čím si prochází, ev. podat pomocnou ruku v náročnějších dnech.

Pro ženu může být mateřství i posláním

Sama mám plno klientek na konzultacích, v terapiích, v regresce, kterým se nedaří otěhotnět nebo je tématem jejich zdraví nebo zdraví jejich dětí.

Nedaří-li se ženě otěhotnět, mohou v tom bránit dávné, hluboké, zraňující vzpomínky, bloky, které lze pomocí mé regresky uvolnit.

Mnoho žen v minulých životech o své děti přišlo nebo jim byly odejmuty. Děti onemocněly a nebyly léky nebo nebylo dostatek peněz na uživení celé rodiny. To vše máme většina z nás ve svých vzpomínkách uloženo. K těmto vzpomínkám se zřídka dostaneme a uvolníme sami, proto je fajn využít průvodce, kteří pomohou klientce vytvořit prostor, aby se dostala až na počátek, až tam, kde tyto traumata, bloky vznikly a tam je společně uvolnily.

Minulé životy nebo naše dětství nás může velmi silně ovlivňovat i v dospělosti.

materstvi

V rozhovoru s Ingrid Cristal (Hamariková) si povídáme právě na téma, o kterém se moc nemluví, o posvátnosti rodičovství, mateřství, o vědomém  rodičovství, vědomém porodu, ad. oblastech s rodičovstvím spojených. Součástí této cesty jsou často i traumata, které uvolňujeme, čistíme, je to často velmi silný transformační proces, který někdy může trvat i déle.

 

Další naše rozhovory jsou již naplánovány u mě na YouTube, můžeš je tam vidět a nastavit si připomenutí, abys s námi mohla být i naživo.

Zde v playlistu Cesta za miminkem najdeš minimálně 20 videí a rozhovorů z různými odborníky, terapeuty, různé možnosti, cesty, tipy.

V ROZHOVORU s Ingrid jsme mimo jiné zmínily, že i mnoho mužů prochází velkou transformací a procesem na cestě rodičovství.

Nezapomínejme i na muže, tatínky

Tento rozhovor si můžeš poslechnout na mém YouTube kanálu Kristýna Anna Gladiš, trvá cca 1 hod 25 minut. Ano, je delší, ale toto téma si vyžaduje více času. Nebo si ho pusť rovnou zde níže.

Máš-li raději PODCAST, najdeš ho i v mém podcastu Představím tě světu, který najdeš na platformách Spotify, iTunes, Google podcasty, Seznam podcasty, Anchor.

Pokud se ti mé rozhovory, videa, podcasty líbí, budu ráda za tvůj odběr mého YT kanálu, podcastu, like, komentář, názor nebo sdílení, třeba přímo pod videem na YouTube.

Možná máš ve svém okolí někoho, komu by  náš rozhovor, podcast mohl pomoci, nebo by i pro něj toto téma bylo zajímavé, budu také vděčná za tvé doporučení a sdílení dále.

otehotneni

Možná, že si raději přečteš nějakou KNIHU na toto téma. Bylo vydáno již mnoho skvělých knih, které ti mohou pomoci na tvé cestě transformace.

 

Úžasná kniha je Duše miminek od Walter Makichen. Bývá často vyprodaná, protože je ženami velmi oblíbená. Koupit si ji můžeš třeba rovnou  TADY. 

Děkuji za tvůj čas a tvé sdílení.

Těším se, že třeba někdy budeš i ty mým hostem rozhovoru. Hostem může být totiž každá žena nebo muž. Jsme na jedné vlně. Společně se podporujeme, společně jsme silnější. Ukazujeme cestu i našim dětem a jejich dětem.

Přeji ti, ať je tvé mateřství, rodičovství dle tvých přání a tužeb.

kristyna-anna-gladis