Kristýna Anna Gladiš

busikova-osobni-transformace

Příběh osobní transformace

Mnohé z nás jsme již dlouho nebo právě nyní na cestě osobní transformace. Ne vždy je to cesta růžovou zahradou. Přesto cítíme, že nás to někam vede a ta cesta stojí za to.

O tomto i mnohem dalším si povídám s vědomou ženou, maminkou 3 synů, manželkou  a hlavně moudrou a citlivou bytostí, která má své schopnosti, metody a pomáhá dalším.

Je důležité sdílet. Nejsi v tom sama. Jsme tu, abychom se podporovaly.

V rozhovoru s Monikou Bušíkovou  si povídáme právě o té její cestě transformace.

Monika žije na Slovensku, v Žilině, je velkou inspirací nejen mě, ale i mnoha dalším tisícům žen. Sama smekám, jak to vše zvládá. Nejvíce aktivní je na Instagramu, kde ji sleduje cca  50 tisí lidí.

Přesto, že se jeden z jejích synů nenarodil zcela zdravý, je hendikepovaný, přesto je plná energie, nadšení. Monika dělá, co miluje, cestuje s rodinou a otevřeně již dlouhou dobu sdílí svůj příběh. Pomáhá mnoha dalším ženám, rodinám, které často procházejí náročnými dny.

Příběh osobní cesty transformace

Rozhovor si můžeš poslechnout na mém YouTube kanálu Kristýna Anna Gladiš. Je výjimečně na dvě části, protože uprostřed povídání nás začala zlobit technika. To se ostatně stává velmi často, když se s mými hosty bavím o důležitých věcech.

Druhá část videa je ZDE.

Máš-li raději podcast, najdeš rozhovor i v mém podcastu Představím tě světu, který najdeš na platformách Spotify, iTunes, Google podcasty, Seznam podcasty, Anchor.

Inspirujeme další ženy, sdílíme svou cestu.

Společně tvoříme a budujeme ženskou komunitu.

cesta-transformace

Pokud se ti mé rozhovory, videa, podcasty líbí, budu ráda za tvůj odběr mého YT kanálu, podcastu, like, komentář, názor, sdílení, třeba přímo pod videem na YouTube.

 

Máš-li ve svém okolí někoho, komu by rozhovor, video, podcast mohl pomoci, nebo by pro něj téma bylo zajímavé, budu ráda za tvé sdílení dál.

Společně se podporujeme, sdílíme

a tvoříme lepší svět pro naše děti.

Těším se, že třeba někdy budeš i ty mým hostem rozhovoru. Hostem může být totiž každá žena. Všechny jsme na jedné vlně. 

 

Společně se podporujeme, společně jsme silnější. Ukazujeme cestu i našim dcerám a jejich dcerám.

Přeji ti, ať se ti plní tvé sny, přání a touhy!