Kristýna Anna Gladiš

jakotehotnet

Jak otěhotnět a stát se maminkou?

Téma početí, těhotenství, mateřství je pro stále více žen velmi citlivé nebo i bolestivé téma. Často stojíme na velmi tenkém ledě.  Nikdy nevíš, zda žena, která před tebou stojí, nemá děti proto, že nechce, nebo se již dlouho otěhotnět nedaří. Proto opatrně při komunikaci, aby to hluboce nezasáhlo a nezpůsobilo ženě smutek.

Je to čekání na zázrak.

Pro plno žen je cesta k vytouženému děťátku velmi náročná a dlouhá. Ženy často velmi dlouho dělají vše možné, vždy vloží důvěru do nějaké metody, jsou zklamané, pak zkusí další a zas přichází další zklamání. Po čase už nemyslí na nic jiného.  Sama jsem si tou cestou prošla, vyzkoušela jsem snad skoro vše možné i nemožné, chápu tedy pocity těchto žen, které cítí silnou touhu naplnit své mateřské pudy.

tip-pro-otehotneni

Nejlepší je, když ženě, která si již dlouho přeje miminko, někdo řekne: „Nemysli na to.“ To já bych se vždy asi nejraději otočila a toho člověka už dlouho neviděla. To je podobné, jako když někdo řekne: „Měj se ráda“. Téma sebelásky je také velmi hluboké. Lehce se to říká, těžko ale aplikuje do života, a není rozhodně jen tak lusknutím prstu.

Za ty roky, co jsem se těšila na svou dceru, jsem toho slyšela fakt hodně a vyzkoušela ještě víc.

Nejhorší věta je: „Nemysli na to!“

Se svými klientkami při konzultací nebo regresce často povídáme o tomto tématu. Není náhoda, že je to přitáhne právě ke mně. Jak by je asi mohl plně pochopit nějaký muž, nebo žena, která ještě není matkou nebo ani neplánuje mateřství? Plně s těmito ženami, které cítí být připravené stát se matkou, soucítím. 

 

Vždy, když se to podaří, raduji se společně s nimi, jako by to bylo i moje miminko. Nemám tak pouze svou dceru, ale plno dalších andílků, malých zázraků.

tip-na-otehotneni

Nebudu tu vyjmenovávat, co vše jde dělat, co vše jsem já sama vyzkoušela, to by bylo na dlouhý příběh, možná knihu. Ale zmíním tu to pro mne nejdůležitější, co mi nejvíce pomohlo. A nebylo to rozhodně hned, chtělo to i trochu času a trpělivosti.

Každé miminko je velký zázrak.

Je důležité si uvědomit, že miminko samo ví, kdy přesně chce přijít do rodiny a narodit se. Tyto dušičky jsou velmi moudré, chytré, ví přesně, co chtějí, ví, ke komu chtějí přijít.

Často před svým příchodem udělají v budoucí rodině takový menší nebo větší úklid, změny. Může to i obnášet změnu zaměstnání rodičů, nebo stěhování do jiného místa, na venkov, změnu v koníčcích, nebo jen znovunalezení sama sebe a toho, co jim dělá radost.

Je to taková zkouška trpělivosti.

Děťátko nechce být důvodem, proč žena odejde z práce. Tato dušička chce spokojené, šťastné rodiče, které dělají, co je baví, jsou sami sebou, jsou respektující i k předem zvolené cestě této malé dušičky.

kdyz-se-nedari-otehotnet

Velmi často si maminky říkají: “Až otěhotním, tak změním to a to. Pak konečně začnu s tím svým posláním. Pak se už do této práce nevrátím.” No není moc vhodné. Dušička dítěte často chce, aby to maminka nejprve udělala a pak až se může narodit. Ne v opačném pořadí, jak si mylně rodiče myslí.

Mám za sebou přes 1000 hodin v minulých životech, pomocí regresky. V mnoha z nich jsme řešily  přesně toto téma. Viděla jsem, slyšela jsem, co vše může nyní způsobovat, že žena stále ne a ne otěhotnět. Většinou se kdysi dávno této ženě stalo něco velmi bolestivého, o své dítě přišla, bylo jí odejmuto, byly odloučeni, chlapci odcházeli do války, dívky prodávány nebo sloužily jako služky.

Naše podvědomí si dlouho pamatuje dávnou prožitou bolest.

Tolik různých nebo i velmi podobných příběhů. A duše, podvědomí ženy si toto do teď stále silně pamatuje. Mohou se vynořovat i dávné obavy, strachy, pochyby. Proto se v tomto životě ženě nedaří otěhotnět. Podvědomě se tím žena takto chrání před znovuprožitím takovéto bolestivé zkušenosti.

Regreskou se tyto bolestivé zkušenosti, nyní bloky, daří uvolnit, vyčistit. Pokud se tak neudělá, může se žena marně trápit a čekat ještě dlouho.

Regreska uvolňuje bolesti, bloky z minulosti

nedari-se-mi-otehotnet

Jako poslední tip, který pro tebe budoucí maminko mám, je kniha Duše miminek. Je prostě úžasná.

 

Mně samotné mnoho pomohla. Je tu hodně inspirativních příběhů rodičů, ale i návody, tipy, které můžeš ihned zařadit do svého života. Můžeš se tak propojit se svým budoucím miminkem.

 

Možná bude nyní tato kniha na chvíli vyprodaná, ale prostě jsem ji nemohla nezmínit.

Duše miminek

Samozřejmě neslibuji, že si koupíte knihu, a ten malý zázrak je hned tu. Co vím ale jistě, budete se cítit mnohem lépe, klidněji, dostanete naději. Najednou budete umět navázat kontakt, spojení se svým budoucím děťátkem. A to mi za ty jiskřičky naděje ve vašich srdcích opravdu stojí.

Regreska může mnohé urychlit

Vím, že plno žen je velmi netrpělivých, jako já. Proto vidím cestu pomocí regresky jako velmi nadějnou. To také potvrzují mé klientky, které jsou již matkami. Ale k tomu je důležité i mnoho dalšího, nespoléhat se pouze na jednu terapii. Vše správně nakombinovat. Naladit se na pocit, že tu miminko už je. O tom ale zas někdy příště. To je další velké téma.

cekam-na-otehotneni

V neposlední řadě bych ráda napsala, že je zcela v pořádku, když necítíš touhu, nutkání stát se matkou. Jsou ženy, které mateřství v tomto životě neláká, nenaplňuje, nebo zatím ne.

Plno žen tu má velké poslání, práci pro společnost. A toto je také velmi důležité. Je dobré naslouchat svému srdci, po čem touží, v čem se cítí dobře. To znáš jen ty sama. Naslouchej sama sobě a svém vnitřnímu hlasu, volání. Jdi za tím, kam tě to volá.

Přeji ti držet tento zázrak v náručí.

Chceš-li být svému miminku blíž a vyzkoušet regresku, jsem tu pro tebe.

 

ZDE si můžeš přečíst více o mé metodě, regresce, a pak mi jednoduše zavolej a domluvíme termín.

 

Nabízím ti i krátký hovor zdarma. Kontakt na mne nalezneš ZDE