Kristýna Anna Gladiš

jsme-bohyne

Jsi bohyně?

Jsem Bohyně? Mohu i já být Bohyní? Jak se stát Bohyní? Bohyně je v každé ženě. Podívejme  se na silné archetypy v životě žen.

Jedna žena se více věnuje profesnímu životu, úspěchu, kariéře a jiná zas cítí naplnění svého života, poslání jako maminky a manželky. Může se to v průběhu života i měnit. Je to podle toho, která bohyně ženu v danou chvíli nejvíce ovlivňuje.

Silné archetypy v životě žen

MUDr. Jean Shinoda Bolenová ve své knize Bohyně v každé ženě vysvětluje a učí ženy, jak by se měly rozhodnout. Učí je, které rysy bohyní rozvíjet a které potlačovat. Také v knize popisuje, jak využít právě sílu archetypů, aby byly ženy ve svém životě na tom správném místě a spokojené.

Chceš se stát maminkou?

Ráda bys miminko?

knize se dočteš, jaký archetyp vystihuje a popisuje chování ženy, matky. Jaké znaky nese. Jak žena přistupuje k životu. Co ji zajímá, jak působí na okolí i jak ji okolí vnímá. Můžeš vlastnosti této bohyně sama vědomě rozvíjet. Můžeš se na ně postupně ladit, začít je žít.

Mýty jsou úžasné příběhy. Jsou ještě zajímavější, když si uvědomíme, že nám pomáhají ukázat  hluboké vnitřní pravdy o nás samotných, i ostatních.

Mýty nám pomáhají ukázat pravdu o nás samotných.

Autorka opět oživuje řecký panteon v našich vnitřních archetypech. Používá sílu mýtů na naše osobní životy. Když porozumíme přirozenému postupu od mýtu k archetypu a osobní psychice, a uvědomíme si, že pozitivní dary i negativní sklony jsou rysy jednotlivých bohyní, které v nás sídlí, získáme výjimečný vhled do svého nitra.

Níže o této úžasné knize povídám. Zajímá-li tě to, poslechni si tuto mou cca 12 min. vieorecenzi.

Nebo si poslechni v mém podcastu Představím tě světu na Spotify nebo tady na iTunes.

Další recenze a více informací o této knize nalezneš například na databazeknih.cz nebo v Kosmas, kde si můžeš rovnou i zakoupit.

5/5

Mé další tipy na zajímavé knihy najdeš na mém BLOGU nebo si je můžeš poslechnout na mém YouTube kanálu Kristýna Anna Gladiš ZDE nebo v podcastu Představím tě světu ZDE.

Přeji ti čas a klid

na čtení tvých

oblíbených knih.

A předem děkuji

za tvé komentáře

a sdílení.

reference-rozhovor-gladis