Kristýna Anna Gladiš

jsem-carodejka

Jsi čarodějka?

Mám tu čest představit ti knihu “Jsi Čaroděj/ka?” od Inelia Benz, která mě neskutečně mile oslovila. Je prostě boží. Ve skrytu duše jsem na ni už velmi dlouho čekala.

Na jednom místě je tolik důležitých informací, které jsou velmi lehce a jasně napsány. Znovu si připomínáme, co jsme už téměř zapomněly.

Tato kniha pro mne nalezeným pokladem. Vlastně jsem si ho objednala online, proč ne, v tomto moderním světě jsou cesty nevyzpytatelné. Proč?

 

Na jednom místě najdeš vše o magii, mimořádných schopnostech a intuici, naší skryté vnitřní moudrosti. Toto dílo překonává mnohá tabu a stereotypní představy s magií a postavami Čarodějů či Čarodějek spojené.

Naslouchej svému vnitřnímu hlasu!

Neznáš-li ještě autorku, Inelia Benz je americká spisovatelka s indiánskými kořeny, duchovní učitelka a žena s mimořádnými schopnostmi.

jsi-carodejka

Kniha se zabývá mnoha důležitými tématy. Jednotlivé oblasti, které patří do běžného života, běžného dne čarodějek, jsou pěkně rozděleny do jasně strukturovaných bloků, kapitol a podkapitol.

Najdeš tu například vše o magii a mimořádných schopnostech, jako je např. telekineze, telepatie, empatie, předpovědi a věštění, astrální cestování, teleportace a channeling. Dále také něco o zaříkadlech, programování budoucnosti,ale i léčení.

Co je to Magie?

Kdo je Čarodějem a Čarodějkou?

Dozvíš se, co je to vlastně Magie a kdo je Čaroděj/ka.  Slyšela jsi někdy o pojmech bílá nebo černá Čarodějka? A co si představíš pod pojmy jako je léčitelka, šaman, médium, alchymista, dítě z hvězd nebo skrytá Čarodějka?

Dostaneš tu odpověď na otázku, co tvoří skutečnou Čarodějku nebo co je to nadpřirozená moc a jakým způsobem se může projevovat.

Myslím si, že i ty v průběhu čtení knihy postupně zjistíš, že i ty jsi také skutečnou Čarodějkou.  Nebo pochybuješ?  A pokud by ses necítila na Čarodějku, možná že ty zrovna budeš  alchymistkou, dítětem z hvězd nebo právě spiritualistkou.

Mohou moderní Čarodějky přežít v současném světě?

Samozřejmě ANO!

Níže ti o této úžasné knize povídám. Zajímá-li tě to, poslechni si mě. Je to krátké video, cca 10 min.

Nebo si poslechni v mém podcastu Představím tě světu na Spotify nebo iTunes.

Další recenze a více informací o této knize nalezneš například na databazeknih.cz nebo v Kosmas, kde si můžeš rovnou i zakoupit.

5/5

Mé další tipy na zajímavé knihy najdeš na mém BLOGU nebo si je můžeš poslechnout na mém YouTube kanálu Kristýna Anna Gladiš ZDE nebo v podcastu Představím tě světu ZDE.

Přeji ti čas a klid

na čtení tvých

oblíbených knih.

reference-rozhovor-gladis