Kristýna Anna Gladiš

Příběh z regresky aneb to opravdu jen tak nevymyslíš

Budu ti nyní vyprávět příběh jedné mé velmi drahé a blízké klientky. Znám ji jako velmi silnou, citlivou ženu. Pracuje na sobě. Jde si svou občas klikatou cestou v životě. Snaží se být perfektní, vše zvládat, mnohdy má naloženo opravdu hodně. Plno lidí by řeklo, že je spokojená, že ji nic nechybí. Jak se ale ona sama ve skutečnosti opravdu cítí? To ví jen ona sama nejlépe.

 

Budu vyprávět, jak to přicházelo. Ne vše na sebe souvisle navazuje. Ale i taková je regrese. Občas se ukazují i části příběhu a pak další příběh a další.

Simona za mou přichází s něčím, co ji již mnoho let velmi trápí. Zatím ale nic nepomohlo.

Ráda by se cítila ve svém těle dobře, jako doma. Ale nějak se s ním nedokáže propojit. Ráda by měla krásnou pleť, jako ženy okolo. Neustále ji něco vadí, něco se ji nelíbí. Vidí na sobě každou chybičku. Často ji trápí nečistá pleť, pleť bez barvy a jasu. Často je vyčerpaná, což se také odráží na pleti. Vlasy má velmi jemné, spíš méně. Nikdy ji nedorostou do takové délky, kterou by si přála. Potřebují vždy v určité fázi zas více sestříhat, aby nebyly tak slabé. Moc by si přála mít čistou jasnou pleť a husté dlouhé vlasy.

 

Už dávno zjistila, že kosmetika, mastičky, různé drahé produkty, bylinky nejsou řešením. Rady jako „měj se ráda“  slýchá často, ale není to vůbec tak lehké, jak se druhému zdá. Ani toto její problém neřeší.

Je za tím něco hlubšího, silnějšího.

Cítí to, ale nevidí.

Nechce se malovat, nechce vzbuzovat rozruch, zájem u mužů. Chce přirozenost. Občas by byla tak ráda neviditelná. Nechce být někým jiným, než je, ale přirozenou. Zná moc dobře, když ji muži oslovují a dělají návrhy. Líbí se jim její tělo, vzhled, ale co to, co nese v sobě, co vidět není.

Něčemu hluboko v ní to velmi vadí a něco připomíná.

Neobléká se vyzývavě, ale tak, aby se cítila dobře. Obepnuté oblečení, minisukně, kalhoty, rifle, už není nic pro ní. Vadí ji, že ostatní koukají hlavně na její tělo, a ne na to, jaká je uvnitř.

 

Občas v sobě cítí rozpory. Někdy se snaží vyrovnat mužům. Chtěla by být s mužem na rovnocenném místě.  Jindy by se zas ráda cítila jako slabá žena, které se muž dvoří, pomáhá, nabízí oporu. Ráda by muži odevzdala činnosti, které dělá a nejsou pro ženy, občas ale není komu je odevzdat.

 

Stále více cítí, že celé její tělo vyžaduje více péče, její pravidelnou péči. Velký sen cítit se ženou, tou bohyní je někde hluboko v ní.

A tak se to snaží nahradit častými masážemi v salonech. Vždy se cítí moc dobře, jako by byla najednou v jiném světě. Tělo ale vyžaduje její každodenní péči, kterou mu ale nedává. Snaží se, ale vydrží to vždy jen pár dnů. Používá krémy, oleje, koupele, jde do sauny, páry. Ale za čas to zas končí. Nevydrží to dlouho. Není to jen o péči zvenčí, ale i o péči zevnitř, ale tam je nějak prázdno, smutno, chybí energie.

Uvědomuje si, že by její tělo mělo mít pestrou, vyváženou, zdravou stravu, je to ale velmi těžké. Občas ani nemá hlad. Často jí, protože by měla, a ne proto, že má na něco chuť nebo hlad.

 

 

Nakupuje stále podobné potraviny, žádná pestrá strava. Nemá ráda změnu. Šetří na sobě. To lepší dá raději dětem, než aby si snědla sama.

 

Dříve velmi hodně sportovala. Bála se, aby neztloustla. Vysilovala tělo, vyčerpávala ho, něco ji hnalo, aby neodpočívala. Aspoň sport nyní již omezila. V odpočinku má ale stále rezervy.

Neustále musí něco dělat, místo aby i občas odpočívala

Je bez energie, dělá jen to, co musí. Necítí radost, chvíli klidu. Vyčítá si, když by odpočívala.

Možná se v tom trochu poznáváš, možná tě oslovuje více podobností. Simona si už neví rady, a tak chce zkusit hlubinnou regresi, neboli regresku. Podíváme se společně do jejích minulých životů, co se za tím vším skrývá, jaký blok je potřeba odstranit, uvolnit. Co vidět? Co pochopit? Netušíme, co se nám ukáže.

Netuší, je za tímto vším něco velmi hlubokého, bolestného.

Ukazují se jí zlomky životů, pomáhá lidem, ale je za to potrestána. Činí dobro, je za to potrestána. Její víra mnohokrát utrpěla. Může ještě věřit? Je důvod, proč pomáhat? Jaký smysl má život? Zažila mnoho zklamání. Ztratila světlo na své cestě. Chce znovu jít a žít v těle? Není lepší žít někde mimo tento fyzický svět? Lepší je být jen jako energie, která necítí bolest a zklamání.

 

Náhle se jí jasně ukazuje příběh, jeden z jejích minulých životů. Je jednou z mnoha žen sultána v harému. Necítí se tu dobře. Chce ale žít, tak nemá na výběr. Musí používat své tělo, aby přežila. Je tam plno dalších žen, velká konkurence. Každá chce být ta nejlepší.

 

Je to pro ni velmi těžké, bolestivé, nemá na výběr. Přestává cítit, aby to vše zvládala a přežívala. Sultán s ní zachází jak s věcí, je jeho majetkem. Pokud je krásná, vyzývavá, milá, dělá, co se mu líbí, zachází s ní dobře.  Musí se snažit, přestože v hloubi srdce je jí to odporné. A tak se odpojila od svého těla. Nechala mu způsobovat hluboké rány v srdci.

Chápe mnohé souvislosti, pocity, které cítí i nyní.

Otevírá se ji druhý příběh. Je to časově mnohem, mnohem dál. Je vůdkyní kmene, náčelnicí, vládne lidu. Musí ale bojovat s okolními kmeny. Po jednom z vyhraných bojů nechává muže poraženého kmene krutě potrestat, zbavuje muže jejich mužství, aby se nemohli dále rozmnožovat a plodit další potomky. Takto chrání svůj lid. Udělala to po radě s vlastními šamany. Nebyla soucitná, soucit není možný v jejím postavení. Musí být silná, musí chránit. Nesmí cítit slabost nebo soucit.

Dovolila si udělat velkou a silnou věc, způsobila velké ponížení a kruté rány. Toto v ní zůstalo hluboko uloženo. I ve všech těch duších mužů, kterým to způsobila.

Toto vše nesla v sobě až do teď. Bralo ji to téměř veškerou sílu. Její energie unikala přesně tam, do tohoto života, kdy toto způsobila. A tak se sama ztrácela v tomto životě. Neustále ulétávala do světa, který je jednodušší, lehčí.  Aby to tu dala. Žila ve svých růžových představách. V iluzi. A byla konfrontována se vším, co život přináší. Byla bez energie a vše ji velmi vysilovalo. Život byl boj a ne radost. Dělat, nezastavit se, nemyslet, nechodit do hloubky.

 

Bylo potřeba uvolnit v tomto životě bloky, které zde vznikly. Uvolnit křivdy a neúctu k tělu druhých. Pochopit, co způsobila a hluboce se omluvit. Nebylo to lehké, ale nakonec se podařilo. Vše se vrátilo tam, kam patřilo. Její energie již zůstávala pro ni a nebyla posílána do dávného minulého života.

Otevřely se jí tyto její hluboké vzpomínky až nyní, po několika různých terapiích a metodách, které již zkoušela. Mohla teprve nyní nahlédnout, pochopit. Moc se jí ulevilo. Byla to velmi silná zátěž, kterou dlouho, dlouhé životy nesla.

 

I já cítím v hloubi srdce, že i se mnou tento příběh někde velmi hluboce rezonuje.

Najednou se ji propojilo tolik souvislostí, které spojovaly ony životy s tímto současným.

Pochopila tolik. A tím si mohla ulevit. Najednou se jí zas lehce dýchá. Cítí se lehčí a již nenese na zádech toto velké břímě.

Prožili jsme si tolik životů. V některých bylo ublíženo nám, v některých jsme ublížili my. Každý náš čin se zapíše do knihy našeho života. Mnohdy něco nevyřčené v sobě můžeme nosit uloženo hodně dlouho. A tak je vhodné se tam vrátit a vyčistit, uvolnit to tam.

Často se stává, že zde, v tomto současném životě nežijeme naplno. Že tu nežijeme ze 100 % svého potenciálu. Určitá část nás může uvíznout v jednom z minulých životů. A pokud se s ní opět nespojíme, bude nám tu něco chybět. A to může způsobovat potíže v různých oblastech života.

Toto je jen zlomek toho, co se může v regresce otevřít. Takovéto příběhy bys opravdu jen tak nevymyslel. Ani souvislosti, které to má.

Souvislosti ale nejlépe pochopí jen ten, kdo si toto téma sám otevírá.

Ano, regreska je občas velmi náročná. Přináší ale ohromné výsledky, které se mohou projevit okamžitě.

A není důležité, co konkrétně uvidíme, ale co s tím uděláme, a jak to změní náš současný život.

Vůbec nemusíme tušit, co vše se za naším aktuálním problémem skrývá.

 

Pokud je ti toto téma blízké, víš, o čem zde píšu, zažíváš to již delší dobu, ráda ti pomohu jít do tvých příběhů a nahlédneš, co je to tvé tajemství. Můžeme to spolu v regresce uvolnit a ukončit.

 

Více o regresce nalezneš ZDE.

 

Váháš? Můžeš si zde přečíst reference mých klientů nebo využít krátkou bezplatnou konzultaci.

Dárek-Gladis

Jako DÁREK  ode mne přijmi  eBook s několika tipy, jak můžeš sám měnit svůj život každý den. Protože i malé kroky každý den jsou důležité. Dárek nalezneš ZDE.

 

Máš-li další otázky, zajímá tě mé zkušenosti z praxe, můžeš se přidat do mé uzavřené FB skupiny REGRESKA ONLINE – cesta ke svobodě.