Kristýna Anna Gladiš

Jak probíhá regrese, jeden z příběhů

Nebudu zde popisovat celý průběh a všechny detaily sezení s klientkou a průběhem regrese. Pouze naznačím pár momentů. Ráda bych ti ukázala, jak to také může probíhat. Není to vždy jeden souvislý příběh. Občas se ukazují různé části příběhu. Občas se na chvíli vracíme i do své minulosti současného života, svého dětství. 

 

Stává se také často, že je potřeba navázat kontakt s osobou, která již v tomto životě nežije. Velmi často je důležité i velmi hluboké léčení, které nese velkou úlevu pro náš život nyní a naši budoucnost.

 

Naznačím pár momentů. Jistě si dokážeš udělat představu a i ty uvidíš mnohé souvislosti.

Nejsilnější je to vždy pro klienta.

Je až neuvěřitelné, jak mnohé opakující se pocity, chování, obrazy třeba ve snech, tak trefně kopírují život, kam se v regresce při sezení podíváme.

odstraneni.strachu

Kamila mi začíná vyprávět o sobě, popisuje život, svůj příběh. Je málokdy sama, stále okolo sebe má plno lidí, příbuzných, klientů. Rozdala by se. Má dar, kterým pomáhá ostatním. Pomáhá jim, aby jim zas bylo dobře. Je takovým světlem na jejich cestě. Je skvělou a obětavou ženou, manželkou, matkou.

Cítí ale, že by se ráda více propojila sama se sebou.

Občas potřebuje být sama, o samotě, v klidu, bez ostatních. Má velmi blízký vztah se svou matkou, vídají se hodně často. Žila s ní dlouho sama, neboť otec ji již v dětství zemřel. Chybí jí, nestihla s ním zažít tolik věcí, nestihla mu říci, co pro ni znamená.  Kamile je často zima, mívá studené nohy, potřebuje teplejší oblečení. Jako by ji něco uvnitř ní nehřálo. Něco ji chybí.

 

V regresce se nám otevírá její minulý život ve studené polární zemi. Žila tam dlouho sama, oblékaná v kožešinách. Bylo ji smutno, chyběli ji lidé. Dále se jí otevírá příběh s otcem.  Vybavuje si vzpomínky, když byla malá. Jak se cítila.

 

I když tu otec již není, může mu ale říci, co má na srdci. On to slyší. Energetické pouto trvá.

Toto je velmi ulevující a hojivé. Takovéto léčení nyní potřebuje plno klientů.

Jsme v další příběhu. Jako mála holčička se stará o bratra. Jsou sirotci, nemají doma moc teplo, nemají co jíst. Je ale statečná, stará se o něj, jak může. Ví, že musí být silná a vše zvládnout, aby přežili.

 

Jdeme dále, další obrazy, další léčení, které je důležité právě nyní….  

Propojují se jí věci dohromady. Kousky puzzle zapadávají na ty správná místa. Obraz je již jasnější.

Mnohé pocity a prožitky nepatří již do tohoto života. Patří jinam, patří do naší minulosti.

 

Pokud jsme je tam ale nemohli dostatečně zpracovat, neseme si je sebou.

 

A právě v regresce se tam můžeme znovu vrátit a uvolnit vše, co nám nyní brání žít štěstí, spokojenost, radost a zdraví.

Regrese trvá cca 2- 2,5 hod.

Za tuto zdánlivě velmi krátkou chvíli v našem životě můžeme uvidět mnohé. Jedná se o takové příběhy, které skutečně jen tak nevymyslíme. A přesto se staly. Staly se nám.  

 

Je to krásný pocit, když se klient vrátí zas zpět z tohoto výletu do své minulosti. Když otevře oči a je tu přede mnou někdo jiný.

Zátěž, kterou nesl, je pryč. Najednou se cítí volnější, svobodnější.

Máš také odvahu jít do toho? Klienti se nyní objednávají mnohem více, jsou do velkých hloubek, nezůstávají pouze u jednoho sezení.  Jdou do toho třeba i 3x za sebou. Řeší více témat. Jejich reference si můžeš přečíst ZDE. 

 

 V konečném výsledku je to velmi, velmi silné a účinné. 

jaknastrachy

Ani my samotní nemusíme vůbec tušit, co vše se za naším aktuálním problémem skrývá.

 

Pokud je ti toto téma blízké, víš, o čem zde píšu, zažíváš to již delší dobu, ráda ti pomohu jít do tvých příběhů a nahlédneš, co je to tvé tajemství. Můžeme to spolu v regresce uvolnit a ukončit.

 

Více o regresce nalezneš ZDE.

 

Váháš? Můžeš si zde přečíst reference mých klientů nebo využít krátkou bezplatnou konzultaci.

 

Dárek-Gladis

Jako DÁREK  ode mne přijmi  eBook s několika tipy, jak můžeš sám měnit svůj život každý den. Protože i malé kroky každý den jsou důležité. Dárek nalezneš ZDE.

 

Máš-li další otázky, zajímá tě mé zkušenosti z praxe, můžeš se přidat do mé uzavřené FB skupiny REGRESKA ONLINE – cesta ke svobodě.

Kristyna-gladis