Kristýna Anna Gladiš

naramky-gladis-734300473

Náramky z lávy, s láskou vyráběné

Vím, že má energie pomáhá klientům otevírat se, léčit stará zranění, vracet se do svého srdce, ke své samotné podstatě, kým jsou a proč tu jsou. Je tomu při terapiích osobních i online.

 

Má energie začíná pracovat již v prvním momentu, kdy se spojím s klientem, když se u mne objednává. Nejsilnější je pak, když máme společný domluvený termín, regresi nebo jen konzultaci. Plno klientů ode mne odchází právě i s náramkem, který ještě dále prohloubí samotný proces, terapii.

 

Nemusíš ale se mnou mít konzultaci a můžeš si náramek objednat i samostatně.

modry-naramek-gladis

Všechny náramky, které nabízím, jsou mnou s láskou ručně vyrobené, očištěné a nabité. Tvořím i na míru, pro klienty na přání.

 

Tvořím vždy jen po pár kusech. Poslouchám vždy svou intuici, jaké materiály jsou v tento okamžik vhodné.

 

Materiál odebírám ze spolehlivého zdroje, kterému důvěřuji.

 

Ten správný náramek si tě vždy intuitivně sám zavolá.

Naslouchej jen pozorně jeho tichému volání.

Abych mohla pomáhat lidem, proto jsem začala vyrábět i náramky, do kterých je vložena má čistá energie, čistý záměr, láska, podpora, soucit.

 

Vyrábím ráda sety pro rodiče a děti. Mezi nimi je vždy velmi silné pouto a mnohdy potřebuje nějaké léčení. Minerály, krystaly pomáhají, aby tato energie proudila čistě a s láskou, s respektem k druhému a jeho svobodné cestě.

Proč nosit náramky z minerálů, přírodních materiálů?

Jejich energii můžeš využívat neustále, když je máš na ruce nebo i jen ve své blízkosti.  Je vhodné je po používání pravidelně zas očistit a nabít, aby byla jejich síla využita maximálně a dlouhodobě. Čištění a nabíjení je individuální, podle používání, podle materiálu. Co mohu ale doporučit, nabíjet na slunečním nebo měsíčním svitu. Skvělý je třeba úplněk. Čistit je můžeš ve vodě nebo ve vodě se solí. Záleží, z jakých materiálů je náramek vytvořen.  Je možné také využít sílu pyramidy.

Proč používám jako nejčastější surovinu právě LÁVU ?

–  protože má skvělé účinky a také je velmi lehká na nošení

–  používám černou i bílou…  protože někdo má rád světlé, jiný zas tmavé materiály

Jaké unikátní účinky má právě LÁVA?

Láva  – magma – je jako krev Matky Země. Je to obrovská životadárná neutuchající síla. Lávový kámen si tuto životadárnou sílu uchovává v sobě. Navíc má schopnost kumulovat další teplo.

Lávový kámen v tobě probudí zdroj tvé síly.

Už po chvíli nošení můžeš cítit, jak láva komunikuje s tvou krví. Mohou se objevit pocity vnitřního tepla a síly, kterou si pamatuješ ještě z dob tvého dětství.

 

Objevuje se dávno zapomenutá radost a důvěra v život, pocity, že právě sem patříš, že tady jsi správně, v bezpečí, že je vše v pořádku.

gladis-naramky-z-mineralu

Láva s sebou nese vitalitu, sílu, energii, zdraví, důvěru, radost a ochranu.

 

Naši předkové používali lávu jako silný ochranný AMULET. 

 

Věřili, že z tebe sejme břímě depresí a negativních myšlenek, nechuti do života, únavu, nemoci.

 

Můžeš znovu objevit důvěru v život.

Kámen v tobě rozproudí informace uložené ve tvé krvi, informace uložené ve tvé buněčné paměti. Vzniklé teplo života už pak jen udržuje. Díky obnově a podpoře proudu životní síly se zlepší tvá nálada, zdraví a vitalita. 

 

Budeš cítit svou vlastní sílu,  silné spojení se Zemí.

 

Proto se ti pak vyhnou negativní myšlenky, špatné nálady, nechuť do života, deprese, smutek.

naramek-kristyna-anna-gladis
naramky-z-lavy

Mé výrobky můžeš naleznout na mých FB stránkách, případně u mě osobně.

Zdroj některých použitých informací: ceske-koralky.cz

Jako DÁREK  ode mne přijmi  eBook s několika tipy, jak můžeš sám měnit svůj život každý den. Protože i malé kroky každý den jsou důležité. Dárek nalezneš ZDE.

 

Máš-li další otázky, zajímá tě mé zkušenosti z praxe, můžeš se přidat do mé uzavřené FB skupiny REGRESKA ONLINE – cesta ke svobodě.